Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

WildRide Masaüstü :: WildSkript deobfuscate etmenin en kolay yolu!

Admicos

Nether Yerlisi
Mesajlar
2,354
Puanları
5,240
Benim WildRide'ı bilen vardır diye düşünüyorum. Daha sonra WildRide Online ile İnternetten kullanılabilmesini sağladım, artık WildRide Masaüstü ile WildRide'ı en kolay yoldan kullanabilirsiniz.

Şu anda sadece 64bit Windows ve Linux sürümlerini build'ledim, istek üzerine ve Linux üzerinden başarabilirsem macOS sürümü yapabilirim ama 32bit sürüm çıkartmayı düşünmüyorum. 2017'de 64bit kullanmıyorsanız Skript deobfuscate etmekten daha kötü bir sorununuz var.
İndir:
Linux - https://issizler.club/WildRide-linux-x64.zip
Windows - https://issizler.club/WildRide-win32-x64.zip

Kaynak kodu da https://git.admicos.cf/admicos/WildRide-Masaustu adresindedir. (MIT Lisanslıdır)
 
Son düzenleme:

karahan117

YASAKLANDI
Mesajlar
40
Puanları
0
Biz skripterlerin işine çamur atmaktan bıkmadınız değil mi?
Çamur atmak mı? Bana sorarsanız kolayca deobfuscate edilebilen Java ile "açık kaynaklı" şekilde ve aynı şekilde açık kaynaklı yazılmış olan "Bukkit"i kütüphane alarak yazılmış; size küçük sistemler yapma imkanı sağlayan ve size şifreleme gibi bir metodu normalde sunmayan bir eklentiye kapalı bir şekilde kod yazmak şu örneklere bakarsanız en büyük yüzsüzlüktür. Ayrıca Skript bir yazılım dili veya türevi olmadığından ötürü herhangi bir "compile" durumu da söz konusu değildir ki bu durumda obfuscate dediğiniz şeyin aslında Skript için basit bir şifreleme yönteminden öteye gidememesi veya gidemeyecek olması barizdir. Burada yapılan işlem sadece Skript'e yönelik olmayıp eğer aynı algoritma ile şifrelenmiş veriler mevcutsa bunları da kırmanızı sağlar ki dünyanın Skript'in etrafında döndüğünü düşündüğünüzden ötürü bu kısmı bilmiyor olmanız doğal.
 
Son düzenleme:

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
Mesajlar
1,384
Puanları
3,730
Biz skripterlerin işine çamur atmaktan bıkmadınız değil mi?
Getting ""Skripters"" triggered since 2017!

İşe şu yönden bir bakalım: Ben skript seven bir insan değilim. Hatta insanların skript'i bırakmasını ve gerçek yazılıma geçmesini çok isterim. Ama insanların skript kullanmasını her ne kadar sevmesem de eğer emek harcanmış bir şey varsa onun çalınması beni üzer. Yani sonuçta adam uğraşıp uzun ve işlevli bir skript yazdıysa ve sen insanlara onu çalma imkanı verirsen bu benim açımdan kötü bir harekettir.
 

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
Mesajlar
879
Puanları
1,480
Gayet güzel yapmışsın eline sağlık, bir arkadaş Ruby ile yapmıştı pek beğenmemiştim. Bu güzel olmuş.