Yardım Windows 11 Sadece bende olan hata

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Windows 11'i her yükleyişimde bu hata ile karşılaşıyorum:
1634047970307.png

Windows 11'de Windows 11 Görev çubuğu!?
Bu hata sadece bende oluyor çünkü yeni videolarda bu hata yok.

Bu hata neden oluyor çünkü bu hata varken başlat tuşuna basınca hiçbir şey olmuyor ve başlat düğmesini kullanamıyorum.
Lütfen bunu düzeltmenin yönetimini söyleyin.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Windows güncellemelerini kontrol eder misiniz? iso dosyası ile yüklüyorsanız dosyada sorun olabilir.

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Microsoft'a ticket açabilirsin.
Yardımcı olursa İngilizce olarak yazdım. Hatayı doğru anlamışımdır inş,

<Ekran Görüntüsü>
Hello, as can be seen from the screenshot i have the issue of having Windows 10 Taskbar in Windows 11. After updating my Windows 10 to 11.
Also when issue happens, the Start Button also does not work. Neither by clicking it with mouse nor pressing from keyboard.
I couldn't find any solution related, or anyone having it. So I'm bit stuck any help appreciated.
Thanks in advance!

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Windows 11 güzel olduğu kadar küçük küçük hataları (sizin durumunuzda OSun ana tanıtım malzemesi olan bir şeyin olmaması :p) ile deli ediyor insanı. Ve merak etmeyin bu eski taskbarın olması olayı size özgü bir şey değil, başka birçok kullanıcı biraz şanssızlık yaşadı.

Adım 1 - CTRL+ALT+DELETE ile Görev Yöneticisini açın.
Adım 2 - Eğer genişletilmiş görüntüyü açmadıysanız sağ alttaki "Diğer Ayrıntılar" kısmına tıklayın.
Adım 3 - Sol üstteki "Dosya" butonuna basıp "Yeni görevi çalıştır"a tıklayın.
Adım 4 - "cmd" yazın ve çalıştırın.
Adım 5 - Kalın fontla yazılan kısmı yapıştırın:
reg delete HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\IrisService /f && shutdown -r -t 0
Adım 6 - Enter tuşuna başın ve bilgisayarınızın tekrardan başlamasını bekleyin. Umalım ki yeni taskbar görevine başlasın.

Eğer bu adımlar çalışmazsa bir sonraki güncellemeleri bekleyebilir veya temiz bir format atmayı düşünebilirsiniz.​

SpeddyAredas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Windows 11 güzel olduğu kadar küçük küçük hataları (sizin durumunuzda OSun ana tanıtım malzemesi olan bir şeyin olmaması :p) ile deli ediyor insanı. Ve merak etmeyin bu eski taskbarın olması olayı size özgü bir şey değil, başka birçok kullanıcı biraz şanssızlık yaşadı.

Adım 1 - CTRL+ALT+DELETE ile Görev Yöneticisini açın.
Adım 2 - Eğer genişletilmiş görüntüyü açmadıysanız sağ alttaki "Diğer Ayrıntılar" kısmına tıklayın.
Adım 3 - Sol üstteki "Dosya" butonuna basıp "Yeni görevi çalıştır"a tıklayın.
Adım 4 - "cmd" yazın ve çalıştırın.
Adım 5 - Kalın fontla yazılan kısmı yapıştırın:
reg delete HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\IrisService /f && shutdown -r -t 0
Adım 6 - Enter tuşuna başın ve bilgisayarınızın tekrardan başlamasını bekleyin. Umalım ki yeni taskbar görevine başlasın.

Eğer bu adımlar çalışmazsa bir sonraki güncellemeleri bekleyebilir veya temiz bir format atmayı düşünebilirsiniz.​
olmadı