Windows 7 telefona internet aktarma

En iyi cevaplar
0
Bugün 2 abinin bilgisayarına teamviewerle bağlandım 2 sorunları varmış. bilgisayardan pek anlamadıkları için bana sormuşlardı bende teamviewer yükleyin dedim hallettik falan, birinci sorunları şuymuş dediler kibilgisayarı kontrol et bize hediye geldi ne var ne yok diye, fakat sorum bu değil.

diğeri ise bilgisayarın interneti kabloluymuş komşudan çekmişler. Bu bilgisayarın internetini telefona nasıl aktarırlarmış, bunun için 2 yöntem denedim, 1.bilgisayarı modem yapma fakat onların bilgisayarı bunu desteklemiyormuş cmdden baktığım kadarıyla, bluetooth ile yapalım dedim ondada bilgisayarda görünen telefonun üzerinde arıza işareti var sorun gider diyorum olmuyor bluetooth sürücülerini güncelle diyorum güncelleme bulunamadı diyor,

başka bir yöntemi var mıdır bunun? veya çözülebilir mi?

Son düzenleme:

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunu yapabilmek için komşularından wifi şifresini almaları gerekir fakat alamayız deniliyor ise 3. parti program kullanmalıdırlar.
BlueStack programı bunların arasında yer alıyor. Ama bu program bilgisayardan telefona erişmenizi ve bilgisayardan telefondaki işlemlerinizi yapabilmenizi sağlıyor.
2. program ise Teamviewer, biliyorsun ki mobil cihazlara da teamviewer yüklenebiliyor. Mobil cihaz ile kendi bilgisayarının teamviewer'ini bağlayıp bilgisayardaki işlerini mobilden yapabilir hale geliyor.
Önerebileceğim programlar bu kadardı, bluetooth ile internet aktaramayız maalesef ki. Bilgisayarın internetini de telefona aktarma gibi bir teknoloji daha gelişmedi diyebiliriz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

En iyi cevaplar
0
Bunu yapabilmek için komşularından wifi şifresini almaları gerekir fakat alamayız deniliyor ise 3. parti program kullanmalıdırlar.
BlueStack programı bunların arasında yer alıyor. Ama bu program bilgisayardan telefona erişmenizi ve bilgisayardan telefondaki işlemlerinizi yapabilmenizi sağlıyor.
2. program ise Teamviewer, biliyorsun ki mobil cihazlara da teamviewer yüklenebiliyor. Mobil cihaz ile kendi bilgisayarının teamviewer'ini bağlayıp bilgisayardaki işlerini mobilden yapabilir hale geliyor.
Önerebileceğim programlar bu kadardı, bluetooth ile internet aktaramayız maalesef ki. Bilgisayarın internetini de telefona aktarma gibi bir teknoloji daha gelişmedi diyebiliriz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ben internette bir yerde bluetooth ile internet aktarma oluyor diye okumuştum.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim laptoplardan wifi direct gibi bir şey açılıp internet paylaşımı yapılabiliyordu.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Windows 10 Kaçarı yok.