Wolfteam Gelişim Puanı (GP) Kasıyoruz Konuya Girin.

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar Arkadaşlar Ben İsmail
Wolfteamda Gelişim Puanı ( GP ) Kasmamız İçin Bu Konuyu Açıyorum
Discord Adresime Gelerek İletişime Geçebiliriz. Özel Bir Metin Kanalı Açıp Burda Benim Verdiğim
Talimatları Uygulayacağız. Olayımız Şöyle ( bu arada odada kurtlara vuranlar odamızdan atılıp uyarı alacaklar.)
Olayımız Şöyle : Oyunda Bir Lobiye Girip Kurt Avı Oyunu Açacağız. Kurtlar İnsanları Öldürecek. İnsanlar Kesinlikle Vurmayacak
Herkes Kurt Olduktan sonra Kurtlar Kazancağı için herkese Gelişim Puanı Gelecek. Ama En Son Ölen Kişiye gelirmi bunu bilmiyorum.. Neyse
Olayımız Böyle Kurtlar Tüm İnsanları Öldürecek Ve Herkes Kurt olacak. Herkeste KAZANDIK yazısı çıkınca Herkese gelişim Puanı gelecek... Bu O-
layı sürekli tekrarlayarak 1 günde 100 bin GP veya daha fazla kazanabiliriz... Discorda Gelmeyi Unutmayın Aşağıda Vereceğim Linkten...

Discord : özelden vericem bi türlü foruma yazamadım...

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi wolfteam'de kükrerken gerçek hayatta da kükrersem kurta dönüşme olasılığım yüzde kaç?

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi wolfteam'de kükrerken gerçek hayatta da kükrersem kurta dönüşme olasılığım yüzde kaç?
Valla Knk hiiiç Wolfteamda Kükrerken falan deme sen direkt her türlü gerçek hatta kükrersen Bırak Kurdu Rahmetli Olursun aman dikkat et :D Ayrıca Dc link atayımmı GP kasarız ?

Crinnn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca Knk Gerçek Hayatta Kurda Dönüşemezsin wolfteamda 3 e basıyosun ? :D ama bak sana tavsiye Kağıda KOCAMAN 3 yaz BAS üstüne Ayağınla belki olur qweqwe

zeKreumat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*aısd09opauırpeu hayretsin ya allah da seni güldrüsün

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
WOLFTEAM Oyununa saygımız kalmadı.

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar Arkadaşlar Ben İsmail
Wolfteamda Gelişim Puanı ( GP ) Kasmamız İçin Bu Konuyu Açıyorum
Discord Adresime Gelerek İletişime Geçebiliriz. Özel Bir Metin Kanalı Açıp Burda Benim Verdiğim
Talimatları Uygulayacağız. Olayımız Şöyle ( bu arada odada kurtlara vuranlar odamızdan atılıp uyarı alacaklar.)
Olayımız Şöyle : Oyunda Bir Lobiye Girip Kurt Avı Oyunu Açacağız. Kurtlar İnsanları Öldürecek. İnsanlar Kesinlikle Vurmayacak
Herkes Kurt Olduktan sonra Kurtlar Kazancağı için herkese Gelişim Puanı Gelecek. Ama En Son Ölen Kişiye gelirmi bunu bilmiyorum.. Neyse
Olayımız Böyle Kurtlar Tüm İnsanları Öldürecek Ve Herkes Kurt olacak. Herkeste KAZANDIK yazısı çıkınca Herkese gelişim Puanı gelecek... Bu O-
layı sürekli tekrarlayarak 1 günde 100 bin GP veya daha fazla kazanabiliriz... Discorda Gelmeyi Unutmayın Aşağıda Vereceğim Linkten...

Discord : özelden vericem bi türlü foruma yazamadım...

Size Kolay Gelsin Ne Diyeyim :D He Birde Ismi Yazmak Icin "Isim#id" Seklinde Olmasi Gerekir. Örneğin"Khasimoff#0001"

hkanrp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadeceon diye bi siteden nakit aldım acayip ucuzdu