| World Of Crafters | Klanlar Arası Klasik Hayatta Kalma Sunucusu | Başvurular Başladı!!

Projeyi Nasıl Buldunuz?

• İyi

• Başarılı

• Geliştirilebilir

• Yetersiz

• Kötü

• Mükemmel!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MrJustice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Ben Yapabildiğimce Herkesin Yaptığından Farklı Bir Sunucu Yapmaya Çalıştım.Ve Bunun Sonucunda Aklıma Bir Fikir Esti Ve Gerçekleştirmeye Karar Verdim.
Yapacağınız Eleştirilerde Biraz Hafif Davranabilirseniz Sevinirim Sonuçta Bu İşe Tek Başıma Giriştim :D (Kadronun Tamamı Sadece Benden İbaret :D )

| World Of Crafters |

Bu Sunucudaki Konu Şu Şekildedir:

Avrupa kıtasında 4 klan vardır.Bu klanlar kendi özgürlüklerine düşkün oldukları için birbirine düşmancıl tavırlar sergilemektedirler.Her klanın kendine özel geniş bir bölgesi vardır.Bu bölgede dominant kısım klanın kendi üyeleridir.Klan kurucularının görevi klanı korumak ve sorumluluğunu üstlenmektir.İşte hikayenin devamı oyuncuların elindedir.

Hikayede söylediğim gibi sunucuda 4 Klan olacak.Bu klan kurucuları teknik olarak da yöneticiler(adminler) olacak.Her klan kurucusu kendi klanından sorumludur ve kuralları kurucular koyacaktır.Sunucuya alınmak kolay, fakat klan kurucusu olmak pek kolay
olmayacaktır.Sunucunun Whitelist içermesinin sebebi bir huzur ortamı kurabilmektir.

Whitelist Başvuruları Açılmıştır.Aşağıya Bakarsanız Görürsünüz.

Not:İlk 1 haftamız hamachili olacaktır(sunucunun işleyişini, gidişatını test etmek için) ve sonrasında bir hosting şirketinden sunucu almayı planlıyorum.Önerdiğiniz Bir Hosting Şirketi Varsa Bana Özel Mesaj Yoluyla İletirseniz Sevinirim.

| Sunucu İçerikleri |

Bilginiz olsun diye söylemek istiyorum, sunucuda market, pazar alanı, warp arsa, warp orman, warp lapis vb şeyler yoktur.Sunucu Survival-Roleplay Sunucusudur.Fakat bu eğlence, macera, deneyim gibi şeylerin olmayacağı anlamına da gelmez.

-Pluginler

-Chestshop
-BedTime
-Backpacks(En Beğendiğim Pluginlerden Birisi Sırt Çantası Sistemi)
-Jobs
-IConomy
-Lockette
-ShowCaseStandalone
-ClearLagg
-AuthMe
-PlayerHeads
-EpicQuest
-LocalChat
-World Edit
-World Guard
-Chairs

| Sunucu Bilgileri |

IP: Pek Yakında!
Kapasite: 00/20 (Her Bir Klana 5 Slot Olmak Üzere)
MineCraft Sürüm: 1.7.2/1.7.4
Sunucu Durumu: Yapım Aşamasında (%89 Tamamlandı!)
PvP: Sadece Tarafsız Bölgelerde Ve Klan Arazilerinde (Orman, Klan Binası vb Gibi Yerlerde)

((Not:Biraz yavaş çalışıyorum fakat tek kadro ile çalışıyorum ve 8. sınıf yazılıları gibi durumlarda meşgul oluyorum.))

| Whitelist Başvuru Formu |

NOT:Başvuru Formlarını Bu Konuya Gönderebilirsiniz.Özel Mesaj Yolunu Pek Önermiyorum.

Kod:
Ad:
Soyad:
Oyun-içi Ad:
Minecraft Durumu: Orijinal [ ] Cracked [ ]
Minecraft Bilgisi(% Oranı Olarak):
Roleplay Bilgisi(% Oranı Olarak):
Daha Önce Hiç Roleplay Yaptın Mı? Evet İse Kaç Kez?:
Aktif Olunan Günler: Pazartesi [ ] Salı [ ] Çarşamba [ ] Perşembe [ ] Cuma [ ] Cumartesi [ ] Pazar [ ]
Günlük Ortalama Aktif Olunan Saat:
Ad:Mert

Soyad:Mimkara

Oyun-içi Ad:0_NameLess_0

Minecraft Durumu: Orijinal [X] Cracked [ ]

Skype(Varsa):by.reiz

Minecraft Bilgisi(% Oranı Olarak):%98
Roleplay Bilgisi(% Oranı Olarak):%87
Daha Önce Hiç Roleplay Yaptın Mı? Evet İse Kaç Kez?:Evet 2 Defa
Aktif Olunan Günler: Pazartesi [X] Salı [X] Çarşamba [X] Perşembe [X] Cuma [X] Cumartesi [ ] Pazar [ ]
Günlük Ortalama Aktif Olunan Saat:3-4 Saat
Kod:
Ad:
Soyad:
Oyun-içi Ad:
Minecraft Durumu: Orijinal [ ] Cracked [ ]
Builderlik Yeteneği(% Oranı Olarak):
Sınıf:
Minecraft Bilgisi(% Oranı Olarak):
Roleplay Bilgisi(% Oranı Olarak):
Daha Önce Hiç Roleplay Yaptın Mı? Evet İse Kaç Kez?:
Aktif Olunan Günler: Pazartesi [ ] Salı [ ] Çarşamba [ ] Perşembe [ ] Cuma [ ] Cumartesi [ ] Pazar [ ]
Günlük Ortalama Aktif Olunan Saat:
Karakter Hikayesi(En Az 3 Satır):
Ad:Mert
Soyad:Mimkara
Oyun-içi Ad:0_NameLess_0
Minecraft Durumu: Orijinal [X] Cracked [ ]
Builderlik Yeteneği(% Oranı Olarak):%74
Sınıf:8
Skype(Zorunlu):by.reiz
Minecraft Bilgisi(% Oranı Olarak):%98
Roleplay Bilgisi(% Oranı Olarak):%87
Daha Önce Hiç Roleplay Yaptın Mı? Evet İse Kaç Kez?:Evet. 2 Kez
Aktif Olunan Günler: Pazartesi [X] Salı [X] Çarşamba [X] Perşembe [X] Cuma [X] Cumartesi [ ] Pazar [ ]
Günlük Ortalama Aktif Olunan Saat:3-4 Saat
Karakter Hikayesi(En Az 3 Satır):(Kopyalama/Değiştirme Olmasın Diye Yazmıyorum)

| Temsili Fotoğraflar |

/warp bilgi'nin Tamamlanmamış Bir Görüntüsü

Klanımın Sahip Olduğu Arazi (Verilecek Araziye Örnek Olarak)

SpawnPoint

Son düzenleme:

Cominus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map Kötü Ve Sadece Orman Olsaydı İyiydi Umarım Seçeneklerimi Değerlendirirsiniz

MrJustice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Map Kötü Ve Sadece Orman Olsaydı İyiydi Umarım Seçeneklerimi Değerlendirirsiniz
Map'ta dokunduğum tek Yer Spawn Noktası ve oyunculara yardımı dokunabilecek yerler, yine de bir önerin varsa bana dönebilirsin.

warp noktasını yapmamın tek sebebi özel craftingler için olması özel güçleri olan özel eşyalar var ve craftingleri normallerinden farklı.

Son düzenleme:

Cominus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nezaman açılır Ve Tek bir orman olsn

MrJustice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
nezaman açılır Ve Tek bir orman olsn
4 Gün Sonra Açmayı Planlıyorum O Zamana Kadar Bitirmiş Olurum, O Zamana kadar Whitelist başvurularına bakabildiğimce bakacağım, yani kadroyu dolduracağım[DOUBLEPOST=1416917035,1416916150][/DOUBLEPOST]Çalışmaya devam ediyorum %87 Tamamlamayı başardım.

Cominus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha Hızlı Bir ÇALIŞMA Gerek !!! Denx5HD Yaş 15 Herhangi Bir Başvuru Olursa Diye İsmim Umut Skype Var Mic Var Tecrübeliyim[DOUBLEPOST=1416917775,1416917688][/DOUBLEPOST]
Daha Hızlı Bir ÇALIŞMA Gerek !!! Denx5HD Yaş 15 Herhangi Bir Başvuru Olursa Diye İsmim Umut Skype Var Mic Var Tecrübeliyim
Ve Chest Shop Bugu Olabiliriz Halledebilirseniz sevinirim

MrJustice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Daha Hızlı Bir ÇALIŞMA Gerek !!! Denx5HD Yaş 15 Herhangi Bir Başvuru Olursa Diye İsmim Umut Skype Var Mic Var Tecrübeliyim[DOUBLEPOST=1416917775,1416917688][/DOUBLEPOST]
Ve Chest Shop Bugu Olabiliriz Halledebilirseniz sevinirim
Sunucuya girebilmek için başvuru yapman gerek yoksa atılırsın başvuru formları üstte var.

MrJustice

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tamamen Özentisiniz Hepiniz Bizden Çalınmış Bir Fikir Eger Devam Ederseniz Yasal İşlemler Baslatacagım Sunucu Acılmayacak !

Taklitler Aslını Yüceltir !
Alakası olmamasına rağmen sırf reklam yapmak için buralara kadar gelecek kadar düştüysen sana ben bir şey diyemem dostum.[DOUBLEPOST=1416924122,1416924058][/DOUBLEPOST]Edit: Reported

Moderatör tarafından düzenlendi:

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rayperz kardeşim Bu fikir Bana ait ? şu an bilgi hırsızlıgı yapıyorsun ?
Amacım Reklam Atmak Olsaydı Butun Serverlerin Yorumuna Yazardım !