WorldPainter Tanıtım [VİDEO]

S

Switcher

Ziyaretçi
Minecraft World Painter Tanıtım

World Painter Nedir ?
World Painter Dünya Yaratmanıza çok katkısı bulunan bir programdır.
World Painter İle Neler Yapılabilir ?

World Painter ile Yüksek Dağlar , Çıkıntılı Bloklar , Villager , Kısaca Dünya Yaratmamıza
Yarayan her şey var burada.

Nasıl Kullanılır ?

720P Geliyor.

WorldPainter İndir : http://ad f.ly/1HTcTx
Custom Brushes : http://ad f.ly/1HTdVN
Aradaki boşlukları silin !
Abone Olmayı Unutmayın :))

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
programı indiriyom install4j wizard bir şey diyor

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tesekkurlee bende surekli command blockla bisiler yapmaya calisiyordum bu baya isime yaricak gibi hic deilse temel bir sekilde ogretmissin :)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aradan 1 ay geçmiş ama bende hala aynı hatayı alıyorum install4j diye pc win 8 ondan kaynaklanıyor dicem deil başka arkadaşlarda alıyor bu hatayı ...

Elisaizy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende Youtube den World Painter in Türkçe Tanıtımını Arıyordum Çok Sağol Çok Tşk Ederim Güzel Ve Sade Anlatımın İçi Tşk.[DOUBLEPOST=1436528004,1436527359][/DOUBLEPOST]bir şey Daha Öğrenmek İstiyorum İndirdiğimiz Fırçaları Nasıl World Paintere Yüklüyoruz ?Cevap Verirsen Mutlu Olurum

S

Switcher

Ziyaretçi
Bende Youtube den World Painter in Türkçe Tanıtımını Arıyordum Çok Sağol Çok Tşk Ederim Güzel Ve Sade Anlatımın İçi Tşk.[DOUBLEPOST=1436528004,1436527359][/DOUBLEPOST]bir şey Daha Öğrenmek İstiyorum İndirdiğimiz Fırçaları Nasıl World Paintere Yüklüyoruz ?Cevap Verirsen Mutlu Olurum
Brushers klasörü olması lazım hatırlamıyorum eski video.

Elisaizy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Brushers klasörü olması lazım hatırlamıyorum eski video.
Tmm Buldm Saol Skype Varmı ?[DOUBLEPOST=1436530300,1436528680][/DOUBLEPOST]Şey bir şey Daha Sormak İstiyorum Dağ Yaparken Senin Dağında Bloklar Farkl ıBenimki Yapay Gözüküyon Dağın Bloğunu Nasıl Değiştirebilirim ?