WWE 2K20 Ön Sipariş ve Çıkış Tarihi

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

WWE 2K20 Ön Sipariş ve Çıkış Tarihi

Merhaba WWE severler, geçtiğimiz günlerde WWE'nin çıkış tarihi belli oldu. Bu haberin üstüne bir de ön sipariş verilebileceği haberi gelince oyun yoğun bir ilgi çekti. WWE 2K serisinden kısaca bahsedecek olursak, 30 Ekim 2012'de piyasaya sürülen serinin ilk oyunu WWE 2K13 ile ismini duyurdu. Bu oyunların dağıtım işini THQ yapmaktaydı fakat THQ iflas ettikten kısa bir süre sonra bu işi 2K Sports üstlendi. O günden beri yirmiden fazla profesyonel güreş oyunu geliştirip piyasaya süren bu firma halen daha icraatlarına devam ediyor.

WWE 2K20'nin kapağında Becky Lynch ve Roman Reigns'i gördük. Geçen seneki kapağında AJ Styles vardı, biraz değişiklik yapmaları güzel olmuş. Geliştiriciler oyunun temel oynanışı geliştirmeleri ve kontrolleri daha kolay bir hale getirmeleri ile bu sene çok iddialı duruyorlar.

Oyunun çıkış tarihine gelelim, 22 Ekim tarihinde oyun net olarak çıkacak. Yani yaklaşık iki ay sonra oyunu oynuyor olacağız. Fakat geçen seneki gibi bu sene de Türkçe dil desteklenmiyor. Oyunun fiyatı için belirlenen rakam ise 249 TL oldu. Eğer Digital Deluxe almak isterseniz de onun fiyatı 359 TL olarak belirlendi.

Oyunun sistem gereksinimleri olarak net bir bilgi verilmedi. Sadece 64 bit işletim sistemi gerektirdiğini biliyoruz. Digital Deluxe Edition şu ek paketleri sağlar;

SmackDown Dijital Bonus İçeriğinin 20. Yıldönümü:
WWE 2K20 MyPLAYER Kickstart
WWE 2K20 Accelerator

Digital Deluxe Edition versiyonunun sağladığı diğer ek paketler sonraki tarihlerde açıklanacak. WWE 2K20'nin önceki serilere göre daha kapsamlı, eğlenceli bir oyun olacağını düşünüyorum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şu oyunun tek 2k15 zamanını sevdim diğerlerini bilmiyorum içim ısın**adı 250 TL makul bir fiyat bu arada.