[wWe Türkiye] 1.8 Gerçekçi Amerikan Güreşi ! WWE,SkyBlock,SG,BuildBatlte,RPG !

Sunucu Güzel mi ?

• Evet,ellerinize sağlık.

• hayır,daha çok çalışmalısınız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Maalesef yok. yumruk yumruğa kapışıyorsunuz. Minecrafta öyle bir şey eklendiğinde sunucularına mutlaka eklenecektir :)
Pekala. Bu oyunu bilmeyenler için bilgilendirme yeri göremedim ben. WWE'yi cidden andırıyor orada hemfikiriz ancak bu iş nasıl oluyor? Oyunda bir Warp göremedim çünkü.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pekala. Bu oyunu bilmeyenler için bilgilendirme yeri göremedim ben. WWE'yi cidden andırıyor orada hemfikiriz ancak bu iş nasıl oluyor? Oyunda bir Warp göremedim çünkü.
merhaba sunucumuzda şuanda sadece suplex ve spear hareketleri var. elbette rko attidude adjustrment f5 rock bottom stunner gibi hareketleri bende çok severim.
ayrıca /tutorial 1 yazıp sol tıkla sıradaki bölgeyi geçebilirsiniz böylece sunucu hakkında bilgi sahibi olursunuz suplex ve spear şuanda indirimdedir butterfly ddt [dirty deeds] hareketinin gelip gelmemesi için oyuncularımıza bir anket yaptık ve sonuç berabere çıktı bu yüzden diğer hamlelere yöneleceğiz. değerli yorumlarınız için teşekkürler

Maalesef yok. yumruk yumruğa kapışıyorsunuz. Minecrafta öyle bir şey eklendiğinde sunucularına mutlaka eklenecektir :)
emin olun var ._. suplex ve spear hareketleri şuanda mevcut

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba sunucumuzda şuanda sadece suplex ve spear hareketleri var. elbette rko attidude adjustrment f5 rock bottom stunner gibi hareketleri bende çok severim.
ayrıca /tutorial 1 yazıp sol tıkla sıradaki bölgeyi geçebilirsiniz böylece sunucu hakkında bilgi sahibi olursunuz suplex ve spear şuanda indirimdedir butterfly ddt [dirty deeds] hareketinin gelip gelmemesi için oyuncularımıza bir anket yaptık ve sonuç berabere çıktı bu yüzden diğer hamlelere yöneleceğiz. değerli yorumlarınız için teşekkürler

emin olun var ._. suplex ve spear hareketleri şuanda mevcut

onlar yapılabilecek hareketler. 619 ekleyin bence :D

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başarılar, sunucuya merak edip girmiştim aslında. Girdiğimde sanırım bazı hareketler Türk Lirası ile alınıyordu. Oynayamamıştım oyunu 1 kişi girmiştim bilgi yerlerini falan okumuştum. Aslında her şey bedava olup, eklentileri uzmanlaştırarak çok gerçekci bir şeyler olabilseydi oyunu hergün oynardım. Fakat minecraft bu :D Sunucunuz iyi gibi, başarılar. (Mimariye laf etmicem xd)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başarılar, sunucuya merak edip girmiştim aslında. Girdiğimde sanırım bazı hareketler Türk Lirası ile alınıyordu. Oynayamamıştım oyunu 1 kişi girmiştim bilgi yerlerini falan okumuştum. Aslında her şey bedava olup, eklentileri uzmanlaştırarak çok gerçekci bir şeyler olabilseydi oyunu hergün oynardım. Fakat minecraft bu :D Sunucunuz iyi gibi, başarılar. (Mimariye laf etmicem xd)
hojam mimarimiz süperdir bikqerğe değilmi yaneğğğğ [tabi süper yane (!)]
aslında biraz daha gerçekçi olayını eklkem eqleyerek yapabiliriz ozamanda sw modlu olur değerlendircem
haa hatırladım sen bilgi yerinde kafa salladığım adamsın :D
konuşmamı bi sözle bitirmek istiyom cs 1.6 yı grafiği için değil oynanışı için sevdik wwe Türkiye'yi mimarilerinden değil wwe deki gerçekçilik hissinden sevdik !

Son düzenleme:

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık çoğu zamanımı burada geçiriyorum cidden çok harika bir sunucu. Hemen gelin derim ben. Cidden, çok zevkli oluyor. Bazen güçleniyorsunuz,ringden atlayıp adamlara uçuyorsunuz xd Gelin!
@Yigit1202