WWW.GOTL.ME | Online Web tabanlı RPG Oyunu (The crims ve Omerta severler toplaşsın)

Oyunumuz sizce güzel mi?

• evet, çok güzel

Kullanılan: 1 50.0%
  • hayır, çok kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • ehh kısmen

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Fhalinkz

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Bu oyunu, oyunları çok seven ve yaratıcı bir şeyler ortaya çıkarmak isteyen ben yaptım. Programlama alanında derinlemesine bilgisi olmayan biriyim ama hayalim olduğu için yoğun çaba sarfederek bu oyunu ortaya çıkardım. Bu oyunda asıl olarak 3 kişinin çok emeği var, bunun dışında deneme ve hata bulma aşamalarında çok büyük destekleri olan kişiler de var. Oyun hala gelişme aşamasında olduğu için hatalar ve ufak problemler çıkıyor. Fakat ortaya çıkan sorunları en hızlı şekilde çözmeye çalışıyorum.

Bu tarz oyunları seven ve tamamiyle yerli yapım olan bu oyuna katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Her türlü eleştirinizi de farklı kanallar aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Katkılarınız ve ilginiz sayesinde bu oyunun çok farklı noktalara geleceğini düşünüyorum.
İletişim, soru ve katkılarınız için discord sunucumuza gelebilirsiniz.

MESLEKLER

Oyunumuzda 5 Meslek vardır. Polis, Öğretmen, Soyguncu, Dilenci ve Casus
Bu Mesleklerin hepsinde kendisine ait özellikler vardır.

MESLEK SEVİYESİ

Oyunumuzda mesleklerin 3 seviyesi vardır.
Oyuna normal olarak başlayıp çırak sonra usta ardından da uzman olabiliyorsunuz.
Bu meslek ilerlemesinide safir, zümrüt ve ametist gibi değerli taşlarla yapabiliyorsunuz.

REFERANS SİSTEMİ

Sizi oyuna çağıran kişiyi referans olarak gösterebilir, o kişinin ve kendinizin bonus almasını sağlayabilirsiniz.

SEVİYE SİSTEMİ

Oyunumuzda iş yaparak seviye atlayabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça silah, ceket gibi eşyalar giyebilirsiniz

KLAN SİSTEMİ

Oyuna kendi klanınızı kurup, klanınızda ki arkadaşlarınızla birlikte saldırılar, işler ve birçok şey yapabilirsiniz.

Daha birçok sistemimiz mevcut fakat hepsini yazarak konuyu uzatmak istemedim. Herkesin Mutlaka oyunumuza göz atmasını bekliyorum.

Oyun linki: www.gotl.me

Yorumlarınızı discordumuza gelip yaparsanız çok seviniriz..