Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalite ve başarılı bir hosting fakat bir şeyler engel oluyor öne çıkmasına ve parlamasına, anlam verebilmiş değilim. Dur, dur, dur... Yoksa engel olan pahalı fiyatlar mı?

ColeraNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalite ve başarılı bir hosting fakat bir şeyler engel oluyor öne çıkmasına ve parlamasına, anlam verebilmiş değilim. Dur, dur, dur... Yoksa engel olan pahalı fiyatlar mı?
bildigim kadarıyla fiyat etiketlerini yenilediler bence destek taleplerine biraz daha hızlı bakılsa çok iyi olur tadından yenmez

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dün 6gb 4xE5-2697v2 işlemcili Sunucu sipariş ettik fakat 5670 işlemci verdiler ayrıca sunucu pingli uzak masaüstü kasıyor. Desteğe yazdım sunucuya 4gb ram verin dediler İnternet hızı ile ramin alakası olmadığını belirttim 1000mbs hat verileceği yazıyor fakat 80mbs inişli çıkışlı anlık pingler var hatlar stabil olmadığını belirttim. Kısacası beğenmedim umarım sorunları düzeltirler.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Dün 6gb 4xE5-2697v2 işlemcili Sunucu sipariş ettik fakat 5670 işlemci verdiler ayrıca sunucu pingli uzak masaüstü kasıyor. Desteğe yazdım sunucuya 4gb ram verin dediler İnternet hızı ile ramin alakası olmadığını belirttim 1000mbs hat verileceği yazıyor fakat 80mbs inişli çıkışlı anlık pingler var hatlar stabil olmadığını belirttim. Kısacası beğenmedim umarım sorunları düzeltirler.
E5 yerine R9/i7 tercih edebilirsiniz. Ben i7 7700k OC kullanıyorum 4GB ram ile. Sıkıntı çıkarmıyor.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
E5 yerine R9/i7 tercih edebilirsiniz. Ben i7 7700k OC kullanıyorum 4GB ram ile. Sıkıntı çıkarmıyor.
Keşke iyi okusaydınız e5 vermediler 5670 ayrıca İnternet hızı 60mbs uzak masaüstü kasıyor sorunu pakette buldular fakat komik olan sunucu açık değilken böyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-04-19-05-54-318_com.microsoft.rdc.androidx.jpg
    Screenshot_2020-12-04-19-05-54-318_com.microsoft.rdc.androidx.jpg
    668.4 KB · Görüntüleme: 85

povcik

play.aleriaclub.com | Team.Aleria | Developer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İş hosting konusu olunca bence en iyi hosting rabisu şuana kadar birçok hostingle çalıştım ama kalite olarak en iyisi rabisu oldu.

ForumGamer31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iyi günler yeni sunucu açmak istiyorum ancak vds alamıyorum pandemiden dolayı sponsor olmak istermisiniz?
şimdiden teşekkürler

mertcan0233

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kendilerinden uzun süredir vds sunucu alıyorum gayet uygun firma