Yeni şık, güzel tema gelsin mi?

• Evet

Kullanılan: 4 28.6%
  • Hayır

Kullanılan: 6 42.9%
  • Belki

Kullanılan: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14

beeboyTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, fakat tema göze çok alışılmadık geliyor. Sanki başka temaya geçilmesi gerek gibi. Benim için bu temanın kahverengi ve sade olması, bazı forum temalarıyla aynı olması göze batıyor. Bence bu foruma özgü güzel bir tema gelirse çok kolay alışılabilir, bizim için daha iyi olur. Tema değişmeli diyenler bana katılabilir mi?​

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunun için sadece panelden yeni temayı yüklemek ve ayarlamalar yapmak gerektiğini biliyoruz.
Tabi önce temanın forumun XenForo sürümü ile uyumlu olması (çoğu özelliğin gidip gelmemesinin en büyük nedeni) ve çoğu kişinin beğenebileceği bir tema bulunması da gerek ama ondan sonra tabi panelden yükle bitiyor.

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bu tema daha göze hoş geliyor. Önceden kullanılan tema , eski tipti ama beğeniliyordu. Bu da beğeniliyor ancak daha yeni ve daha güzel. Eğer ki yeni tema gelecekse alışması zor olacak gibi görünüyor. Çünkü 2017 yılında bir tema daha değiştirmiştik bile.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Parasını verin ya da bir tane yapın değiştirsinler :para:. Bu sorun genel bir sorun. Forum yönetiminin yapabileceği bir şey yok XenForo yüzünden.

beeboyTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazımı güncelledim, elbette hemen alışabileceğim güzel temalar gördüm ben. Zaten kullanımı, her şeyi aynı. Sadece görünüş ve renkler farklı. Bir de yazı tipleri.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bence şu anda kullanılan tema gayet güzel. Hem klasik xenforo teması değil, hemde sade, soft, gereksiz veri harcamıyor. Değiştirilmesine gerek bir şey görmüyorum şahsen.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buna alıştık artık, ilk geçişte ben de zorlanmıştım fakat insan alışınca bunun da değişmesini istemiyor.