Yılın en iyi akıllı telefonları!

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
139419

139420

Kaynak - sputniknews.com

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Kopyala-yapıştır olmayan konularınızı görmek dileğiyle

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kopyala-yapıştır olmayan konularınızı görmek dileğiyle
138426

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme bugün 02:23, (ç)alıntı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Düzenleme de hatalı yazıları bide kaynağı ekledim , başta (A) hep duruyordu bu konuyu zaten forum yetkililerine danışmıştım. Çer çöp atacağınıza sizin de bi çalıntı içeriğiniz olsun , yeter ki bilgilendirsin yada forumda ki alan dolsun. :)

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Düzenleme de hatalı yazıları bide kaynağı ekledim , başta (A) hep duruyordu bu konuyu zaten forum yetkililerine danışmıştım. Çer çöp atacağınıza sizin de bi çalıntı içeriğiniz olsun , yeter ki bilgilendirsin yada forumda ki alan dolsun. :)
Başına sonuna neresine (A) koyarsanız koyun konunuz kopyala-yapıştır baştan sona. İnsanların google'a yazıp tek tıkla ulaşabileceği şeyleri komple alıp hiçbir katkıda bulunmadan buraya konu olarak açınca foruma katkı sağlamış olmuyorsunuz. Zaten kaynağı bile sonradan eklemişsiniz. Yaptığınız bilgilendirme falan değil.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başına sonuna neresine (A) koyarsanız koyun konunuz kopyala-yapıştır baştan sona. İnsanların google'a yazıp tek tıkla ulaşabileceği şeyleri komple alıp hiçbir katkıda bulunmadan buraya konu olarak açınca foruma katkı sağlamış olmuyorsunuz. Zaten kaynağı bile sonradan eklemişsiniz. Yaptığınız bilgilendirme falan değil.
Tamam , yanlış bir şey görüyorsan raporla reddedilirse kim haklı çıkar. Burda paylaşma sebebim oraya bakmayıp burda dolaşan insanların haberi bilgisi olsun diye yaptım. Bilgi paylaştıkça değerlenir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Tamam , yanlış bir şey görüyorsan raporla reddedilirse kim haklı çıkar. Burda paylaşma sebebim oraya bakmayıp burda dolaşan insanların haberi bilgisi olsun diye yaptım. Bilgi paylaştıkça değerlenir.
Forumda "alıntı konular açılamaması" diye bir kural yok. Varsa da ben görmedim.

Ancak etik olmayan bir davranış kopyala-yapıştır konu açmak. Zaten bu sizin ilk yapışınız da değil. Mesela;
Buradaki haberi
Bu konunuza kaynak veya alıntı ibaresi eklemeden yapıştırmışsınız.

Birincisi, iki konu da açıldığında içlerinde kaynak yoktu. Bunun yanlış olduğunun siz de farkındasınızdır ve bu konuya kaynak ekleyip diğer konunuza eklememiş olmanız gösteriyor ki bu konuya kaynak ekleme sebebiniz sadece bize cevap olması.
İkincisi, bir insan araştırmak istiyorsa google'dan çok daha kolay ulaşabilir bu konunuza çünkü konunuz tamamen kopyala-yapıştır. Oraya bakmayıp burada dolaşan insan zaten o tarz haberlerle ilgilenmiyordur. İlgilense gidip kendi bakmaz mı? Ha ama asıl mesele bu değil tabii, farklı kaynaklardan birden fazla içeriği bir araya getirip foruma sunarsanız o zaman bu konuyu tartışabiliriz ancak.

Bu konunun polemiğe dönmesini veya daha fazla uzamasını istemiyorum. Konularınıza kaynak eklerseniz veya konu açmazsanız sorun çözülecektir çünkü konu açmak zorunda değilsiniz.
İyi forumlar

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda "alıntı konular açılamaması" diye bir kural yok. Varsa da ben görmedim.

Ancak etik olmayan bir davranış kopyala-yapıştır konu açmak. Zaten bu sizin ilk yapışınız da değil. Mesela;
Buradaki haberi
Bu konunuza kaynak veya alıntı ibaresi eklemeden yapıştırmışsınız.

Birincisi, iki konu da açıldığında içlerinde kaynak yoktu. Bunun yanlış olduğunun siz de farkındasınızdır ve bu konuya kaynak ekleyip diğer konunuza eklememiş olmanız gösteriyor ki bu konuya kaynak ekleme sebebiniz sadece bize cevap olması.
İkincisi, bir insan araştırmak istiyorsa google'dan çok daha kolay ulaşabilir bu konunuza çünkü konunuz tamamen kopyala-yapıştır. Oraya bakmayıp burada dolaşan insan zaten o tarz haberlerle ilgilenmiyordur. İlgilense gidip kendi bakmaz mı? Ha ama asıl mesele bu değil tabii, farklı kaynaklardan birden fazla içeriği bir araya getirip foruma sunarsanız o zaman bu konuyu tartışabiliriz ancak.

Bu konunun polemiğe dönmesini veya daha fazla uzamasını istemiyorum. Konularınıza kaynak eklerseniz veya konu açmazsanız sorun çözülecektir çünkü konu açmak zorunda değilsiniz.
İyi forumlar
Boşver oku geç sen

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Başta (A) olduğunu ben nerden nasıl bilebilirim? Konuyu açtığın gibi direkt bu konuya bakmadım ben. Düzenleme yapmasaydın o zaman inanırdım bak.

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Telefon konusunda şunu anlayın artık insanlara göre telefon kalitesi değişir sen oyun oynamak istiyorsan oppo alırsın eğer sosyal bir mecrada sınırsız takılmak ve efor harcamak istersen samsung iphone ya da diğer markaları kullanırsın eğer güvenlik ve sızma olmasın istersen blackberry kullanırsın kısacası senin hallerine bağlı olarak telefonunda değişir.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İphone 11 güzel bir telefon ama 17-20k arası bir para isteniyor bir telefona bu kadar değer mi bilemiyorum yurt dışında bu fiyatlar 1000$-2000$ Arası...