YakamozNetwork emek hırsızı mı? Evet...

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Tek cümle ile özetleyim. Daha önce forumda paylaştığım sonra dan kaldırılan legendcrafttr.com v3 scripti ni satmaya kalkan adi bir kurucusu ve aynı onun gibi bir sunucusu var. Buyrun ibret alalım hep beraber.

yedim seni şimdi. @successed

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[HEADSHOT] ow wwowo wo wowoowowo wowowowo wow owow

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Her önüne gelen artık bu sunucuyu ifşalıyor. Bu sunucuyu ve kurucusu ile muhattapı olanlar bırakmalı bence onunla muhabbeti.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezilliğe Bak 300 Diyor Bide
Neria2

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazen kalitesiz insanlarin kalitesiz sunuculari bir sekilde tutuyor ve böyle rezil durumlar olusabiliyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Malesef Erkan abi bize bu kişiliksiz, insan diyemeyeceğim şahsı önerdi ve sitedeki kasmaları düzeltebileceğini söyledi. Bi de Erkan abiye güvendik ve bilgileri bu değişiğe verdik. Keşke vermeseydik. Scripti yapan kişi bile 250TL'ye satmıyorken bu kişiliksizden scripti satın almak hem aptallık hem salaklık hiç kusura bakmayın. Bundan sonra YakamozNW düşmanımız.

Ayrıca öncelikle Erkan abi ile konuştum, onun Batihost.com ile alakası kalmadı dedi. Ahmet ile de konuşuyum neden kişiliksizsin diye, 30 santim boylarıyla savaş ilan ettiler. Neymiş sitemizi yerle bir edecekmiş. İlk icraatı ondan bekliyoruz. @successed seni de buraya bekliyoruz.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Malesef Erkan abi bize bu kişiliksiz, insan diyemeyeceğim şahsı önerdi ve sitedeki kasmaları düzeltebileceğini söyledi. Bi de Erkan abiye güvendik ve bilgileri bu değişiğe verdik. Keşke vermeseydik. Scripti yapan kişi bile 250TL'ye satmıyorken bu kişiliksizden scripti satın almak hem aptallık hem salaklık hiç kusura bakmayın. Bundan sonra YakamozNW düşmanımız.

Ayrıca öncelikle Erkan abi ile konuştum, onun Batihost.com ile alakası kalmadı dedi. Ahmet ile de konuşuyum neden kişiliksizsin diye, 30 santim boylarıyla savaş ilan ettiler. Neymiş sitemizi yerle bir edecekmiş. İlk icraatı ondan bekliyoruz. @successed seni de buraya bekliyoruz.
Kusura bakma beni arayıp küfürler savurursan alacagın cevap aynen o olur. Forumda paylaşıp sonra vay niye satıyorsun vay diye paylaşıyorsun vay diye ona söyledin buna niye söyledin bilmemne saçmalıklarıyla bana gelen siz siniz.

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma beni arayıp küfürler savurursan alacagın cevap aynen o olur. Forumda paylaşıp sonra vay niye satıyorsun vay diye paylaşıyorsun vay diye ona söyledin buna niye söyledin bilmemne saçmalıklarıyla bana gelen siz siniz.
Biz mi küfür etmişiz? Batihost.com ile neden bağlantılarını kestiğin belli oldu. Erkan abi haddini sana bildireceğinden ayrıldın heralde? Burda 10 kişi saçmalıyor sen doğruyu mu sölüyorsun? Yoksa kendini dev aynasında mı görüyorsun? Şu anda yapabileceğin tek şeyi söyleyeyim; izlemek.