Yakın zamanda şirket tarzı bir ekip kurmayı planlıyorum.

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar İsmim Kerem, 24 yaşındayım. Bir ekip kurmayı düşünüyorum şimdilik kısa detayları anlattım buradan, diğer detayları uzun uzun discord üzerinden anlatacağım.

1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten takıma alırken portfolyosunu inceleyeceğim ve güzel bir deneme süreci geçireceğiz beraber.Belirli tasarımlar isteyeceğim bakalım yapabilecek mi ? veya hangi programlarda daha iyi onu öğreneceğim.
2) Satıcılardan komisyon elbette keseceğim ama kendi cebime değil.Bu reel/sanal her şirkette var olan bir şey.Siz farketmeseniz de asgari ücret alsanız dahi 800 TL civarı vergi kesiliyor.Ben de bunu uygulayacağım ve bir havuzda biriktireceğim.Kendimden de vergi keseceğim elbette.O havuzdan çıkan paralarla neler olacak ? Örnek veriyorum belki çok iyi işlerimiz var paramız birikti 3-4 bin lira diyelim.Bir tane server makinesi alabiliriz.Kendi hostingimizi kurabiliriz vs vs.Yani şirketleşme yolunda ilerleyeceğiz.

Bana kimler lazım peki ?
1) Grafiker (Ps,ai vs.kullanabilen)
2) Pluginer (Pluginin her hatasını ve her sorununu anlayan birisini arıyorum.Hazır paketleri editleyip pluginerim diyenler gelmesin lütfen :D )
3) Skripter
4) Discord Bot Coder

Nasıl Başvurursunuz ?
AD :
GÜNLÜK ONLINE SÜRENİZ :
KULLANABİLDİĞİNİZ PROGRAMLAR :
PORTFOLYONUZ (YAPTIKLARINIZ) :

şeklinde formu doldurup discorduma yazabilirsiniz.
Discordum : Hydref MediArtz#4881