Yaklaşıyor | 1.GÜN

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben ErenThe artık size her günümü yazıcağım.

Bugün saat 7'de uyandım. Özel okul olduğu için ders 10'da başlıyordu ve hemen bilgisayarı açtım ve hemen forumdan gelen bildirimleri inceleyip çeşitli işlerimi hallettim. Hemen kıyafetlerimi girip çantamı hazırladım ve evden çıktım. Saat 10:05'de okuldayım ve hemen sınıfa girdim ve 10:20'de ders başladı ve dersi dinlemeye başladım...

40 DAKİKA SONRA

Ve teneffüse çıktık 5 dakika sınıfta durdum ve bela geldi bizim sınıfın belası ''ENSAR'' yanıma geldi ve bana vurdu bende vurdum ama hemen kaçtı ve ders başladı hemen derse girdik ders ingilizcey'di ve hemen ödevleri kontrol ettirmeye koyuldum.

40 DAKİKA SONRA

Öğle iznine çıkmıştık. Öğle izini 40 dakika'dı. Dışarı çıkma ihtiyacı duymadım. Ve o anda sınıf öğretmeni içeri girdi ve sınav sonuçlarını söyledi ben Fen'den ''92'' almıştım ve hiç'de sevinmedim. Çünkü düşüktü.

15:00

Dersten yeni çıktık ve teneffüse çıkmıştım çünkü TÜRKÇE sınavı vardı. İhtiyaç gidermeye çıktım. Ve hemen sınıfa çıktım. Sınav birden önüme geldi. Müzik ile alakalı bir metin vardı yazdım. Sonra sınavı bitirdim.

18:30

Okuldan çıktım ve Sertaç ile dertleştik biraz ve eve doğru yola çıktım.

18:49

Eve vardım ve yemek yedim.

19:12

Yemeğimi bitirdim ve pc'yi açtım. Ve forumları inceledikten sonra...

19:30

Bu yazıyı yazmaya başladım.

19:46

Bu yazıyı bitirdim.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatini öykü olarak kullanmak ilgincmis :o