Yakusoku no Neverland Tanıtım

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sayın forum üyeleri! Bugün sizlere beğendiğim yeni bir animeyi tanıtacağım. Öncellikle animye 2019 yılında çıkmış Bilim Kurgu - Gerilim animesidir. Uzatmadan geçiyorum.

Teknik Bilgiler
The Promised Neverland, yazarlığını Kaiu Shirai'nin ve çizerliğini Posuka Demizu'nun üstlendiği biri Japon shōnen manga serisidir. Shueisha'nın Haftalık Shōnen Jump dergisinde 1 Ağustos 2016 tarihinden beri yayınlanmaktadır ve bu zamana kadar 6 tankōbon cildi basılmıştır.

Türleri
Karanlık Fantezi - Bilim Kurgu - Gerilim

Konusu
Yakusoku no Neverland 2045 yılında geçen hikaye Emma adında 11 yaşında ki bir kızı konu alıyor.Emma ve arkadaşları ferah,yaşam kalitesi yüksek bir yetimhanede yaşayan yetimlerdir. Yetimhanede kurallar çok sıkı olmasına rağmen tüm çocuklar bakıcıya "Anne" demektirler, bunun yanı sıra hiç birinin arasında kan bağı olmamasına rağmen birbirlerini "Kardeş" olarak görmektedirler.Bir aile olarak yaşayan bu yetimler rutinli olarak sınavlara sokulur.Yetimhanede ki öğrenciler çoğunlukla zeki olanlardır. Sınavlarda yüksek puan alanların yetimhanede kalma olasılığı daha fazla olur.
Aile ortamında yaşayan yetimlerin yaşadığı yetimhanenin büyük bi kuralı var.Çitlerin ilerisine geçmek (yetimhane dışına çıkmak) yasaktır.
Kimse bunu sorgulamaz.Fakat bir gün Emma ve arkadaşları bu işin arkasında yatan gerçeği öğrenirler ve asıl serüven o zaman başlar.Her şeyin farkına varan Emma ve arkadaşları ne yapacaklar?

118197

aiu Shirai ve Posuka Demizu'nun shounen mangası Yakusoku no Neverland'ın tv uyarlamasının devam edeceği duyuruldu. İkinci sezonun 2020'de geleceği açıklandı ancak kesin bir tarih verilmedi.

Benim Animeye Puanım: 8.2/10
MyAnimeList Puanı: 8.74

Hadi ama animeciler biraz yorum olum hiç mi animeci kalmamış :D