[Yapım Aşaması] Laura AI (Akıllı Admin Yardımcısı)

Laura Hakkındaki Görüşünüz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Zamion101

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Config'de ki ayarımız başka sunucular ile aynı olursa ? (Yani tabi aynı sunucu aynı web sitesi pek mümkün değil ama bug bug'dur)
Öncelik falan mı var ilk yapan kapıyor gibi :D

Geldik bu dil konusuna aslında orası her kelimeyi eklediğimizde karman çorman oluyor internet üzerinden veri çekmek çekilmesi çekilir de oyuna yansıtamayız.(sesli şekilde) ben diyorum ki google translate motorunu yani koca bir kod yığınını texture pack'e koyamaz mıyız ? belki boyut biraz yüksek olur ama olabilir mi ? (İnternet sitesinde böyle bir sıkıntı yok tabi istediğin sesi verirsin.)

Son olarak .jar dosyaları decompile denilen olay ile jar dosyasının içini görebilirler laura nın güvenliğini tam olarak nasıl sağlayacaksın ?

Bir başka sunucuyla aynı olması imkansız çünkü 2 farklı UUID formatı kullanılarak şifreleme yapılıyor.
Ayrıca decompile koruması hakkında ki sorunuzu şunu göstererek giderebilirim.

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Lisanslama ile bunu yapmayı düşünmekteyim demo olarak bellir bir lisans key olucak ayrıca satın alanlara özel bir lisans key verilecek böylecene sunucunuzda istediğiniz gibi sınırsız kullanabilecek ve otomatik güncelleme alabileceksiniz.
İşte benim aradığım yöntem. Bende ücretli eklentileri ücretsiz olarak paylaşırlarsa diye çözüm üretmeye çalışıyordum :D