Yaptığım Ufak Tasarımlar İçin Fikir Önerileri

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler selam, ben Fio. Birkaç gündür yeni tasarımlarla uğraşıyorum ancak bir türlü iki konuyu birleştirip yeni bir tasarım yapamadım. Sizden ricam alttaki ekleri değerlendirip birde yeni tasarım konu önerileri vermeniz. İyi oyunlar dostlar!
2020-01-16_16.31.14.png
2020-01-16_17.01.06.png

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @NexFiobrum,
Öncelikle ben bir builder değilim yani seni eleştirme gibi bir lüzumum yok yada sana bir fikir sunamam ama 1 resimdeki pek hoşuma gitmedi fakat 2 resim çok hoş olmuş birde sanırsam yani 1 resme baktığımda sanırsam texture pack kullanıyorsun emin değilim ama herkes texturepack kullanmaz o yüzden yaparken birde ona göre bakmanı tercih ederim onun dışında dediğim gibi 2 resim gerçekten yani kendi fikrimce çok güzel devamını dilerim :)

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @NexFiobrum,
Öncelikle ben bir builder değilim yani seni eleştirme gibi bir lüzumum yok yada sana bir fikir sunamam ama 1 resimdeki pek hoşuma gitmedi fakat 2 resim çok hoş olmuş birde sanırsam yani 1 resme baktığımda sanırsam texture pack kullanıyorsun emin değilim ama herkes texturepack kullanmaz o yüzden yaparken birde ona göre bakmanı tercih ederim onun dışında dediğim gibi 2 resim gerçekten yani kendi fikrimce çok güzel devamını dilerim :)
Tahminlerin çok doğru ilk resimde azıcık texture vardı ve benim de pek sevmediğim bir tasarımım. Yorumun için teşekkür ederim.

peopleyouknow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dünyadan uzakta başka bir gezegene kapsülle mi yollandın veya modern çağdan habersiz koruma altındaki kafilelerle mi yaşıyorsun anlamadım. Bu yapılar 10 yıl önce bile güzel bulunmazken günümüzdeki estetik şartları altında hala böyle bir şeyi yapıp bi de sunmaya değer görüyorsunuz şaşırıyorum. Twitter'den veya PMC'den başka builderleri takip et allah aşkına.

L

LifeTaker

Ziyaretçi

Şuradaki playlisti incele, tam giriş seviyesinde ezbere ıvır zıvır yapılması için çekmiştim zamanında