Yaratıklar Kaldırılıyor (Tek Bölümlük)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Yine klasik minecraft günlerimden biriydi.Yeni bir dünya oluşturdum ve odunları kazmaya başladım.Artık bu kadar odun yeterliydi galiba.Hemen bir kazma ve kılıç yaparak cesurca atladım madene.Önüme şuana kadar neden yaratık gelmiyordu?Oysaki oyun modum barışçıl değildi.Ama bu durum galiba beni rahatsız etmiyordu.Yaratıkların kaldırılacak hali yoktu ya.Madenden çıktığımda gece olmuştu ve hala dışarıda bir tane bile yaratık yoktu.Ortalığı hiç keşfetmemiştim güzel bir keşif iyi olabilirdi galiba.Uzun bir süre yürüdükten sonra bir köye denk geldim.Köylülerin hiçbiri evlerine girmemiş adeta dışarıda dans ediyorlardı.Artık yaratıkların kaldırılmasıyla ilgili şüphelerim iyice artmıştı.Bunu anlamanın galiba tek yolu vardı.Sabah olunca kesinlikle bir zindan bulmalıydım ve spawnerin durumunu kontrol etmeliydim.Evet,artık yola çıkma zamanı gelmişti.En iyi kılıcımı alıp yola çıktım.Galiba artık önümdeki şey zindandı,o kadar yürümüştüm ki emin olamıyordum.Evet evet bu kesinlikle bir zindan olmalıydı.Ama peki neden spawnerlardan yaratık doğmuyordu?Sandıkları açıp eşyaları rahatlıkla aldım.Artık eve dönebilirdim.Yolda giderken büyük bir patlama duydum.Acaba o neydi?Galiba bu şeyi ilk defa görüyordum.Aynı bana benzeyen bu şey, dehşet verici gözlerini üstüme dikmişti.Ve bir an arkamda belirdi.Ve bana ardı ardına yumruklar savuruyordu.Kılıcımı çektim ve dövüşmeye başladım.Ama her an ışınlanarak aklımı karıştırıyordu.Ah şimdi anlamıştım,bana zayıf noktasını belli etmişti.Işınlandığı yeri tahmin edip kılıcımı oraya savurdum.Evet,artık yerde cansız bedeni uzanıyordu.Belki de bu şey yaratıkların doğmasını engelliyordu.Tek çarem gece gözlem yapmaktı galiba.Köye geri döndüğümde köylüler evlerindeydi ve dışarıda zombiler dolaşıyordu.Evet,başarmıştım.Artık yaratıklar doğuyordu.

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En son 1 ay önce paylaşılmış zaten :D ama genel olarak güzel yazmışsın.

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir yazıda önemli olan şey bir giriş gelişme sonuç bölümüdür. Güzel yazmışsın önün açık. Başarılar :lol: