{YARDIM} Adam Kaçırma Skripti

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Mesajımı sildim :)

Son düzenleme:

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
armor stand yerine zırh askısının kodunu (416) yazmayı deneyin.
Kod:
spawn 1 416 at block 1 above attacker
oda olmazsa şunları deneyin:
Kod:
spawn 1 of armor stand at block 1 above attacker
spawn 1 of 416 at block 1 above attacker
Aynı hata

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Skript sürümünüzü güncellemeyi deneyin, hatanın nedenini bilmiyorum, eksik eklenti yoksa sorun skript eklentisinde.
[automerge]1527891085[/automerge]
.
damage of player eventi ve if attacker's tool is stick named "Haydar" with lore "Bağımlılık yapar": şeklinde yapabilirdin. 3 koşul yeterli. Güzel yapmışsın.
Kodu tekrar okudum; yazdığınız koşul yeterli değil, bu sopayı kullanan herhangi bir şey skripti devreye sokabilir. Örneğin bir zombi bu sopayı alır ve bir oyuncuya vurursa oyuncu zombiye ışınlanır. Yinede saldırganı kontrol ettirmek gerekli; yani sadece 1 satır tasarrufu sağlar oda kurbanın oyuncu olduğunu kontrol eden satır. Yinede teşekkürler.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Skript sürümünüzü güncellemeyi deneyin, hatanın nedenini bilmiyorum, eksik eklenti yoksa sorun skript eklentisinde.
[automerge]1527891085[/automerge]

Kodu tekrar okudum; yazdığınız koşul yeterli değil, bu sopayı kullanan herhangi bir şey skripti devreye sokabilir. Örneğin bir zombi bu sopayı alır ve bir oyuncuya vurursa oyuncu zombiye ışınlanır. Yinede saldırganı kontrol ettirmek gerekli; yani sadece 1 satır tasarrufu sağlar oda kurbanın oyuncu olduğunu kontrol eden satır. Yinede teşekkürler.
anlamamışsın.