|YARDIM|Adventure Map için gamemode engelleyici [Komut Bloğu ile]

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba saygı değer forum üyeleri!
Şuanda yaptığım adventure map için gamemode engelleyici bir sistem yapmanızı istiyorum internette oldukça var fakat ben yazılı şekilde göremedim yazmasını istediğim yazı;

HTML:
/tellraw @p ["",{"text":"[!] ","color":"white","bold":true},{"text":"HILE YAPMA ","color":"red","bold":true},{"text":"[!] ","color":"white","bold":true}]
Lütfen yardım edin :)

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Önce bir clock oluştur ve 2 komut bloğunu clocka bağla yani komut blokları sürekli güç alsın.[1.9'da isen tekrar ve her zaman yapman yeterli]
İçlerine şunları yaz.
1-"/execute @p[m=1] - - - /gamemode 0 @p"
2-"/tellraw @p[m=1]
["",{"text":"[!] ","color":"white","bold":true},{"text":"HILE YAPMA ","color":"dark_red","bold":true},{"text":"[!] ","color":"white","bold":true}]

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce bir clock oluştur ve 2 komut bloğunu clocka bağla yani komut blokları sürekli güç alsın.[1.9'da isen tekrar ve her zaman yapman yeterli]
İçlerine şunları yaz.
1-"/execute @p[m=1] - - - /gamemode 0 @p"
2-"/tellraw @p[m=1]
["",{"text":"[!] ","color":"white","bold":true},{"text":"HILE YAPMA ","color":"dark_red","bold":true},{"text":"[!] ","color":"white","bold":true}]
Çok sağol :)

Birde bunun seyirci moduna geçişini engelliyecek şekilde yaparmısın @xdzaa21

AhmetAlperen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
m yazan yeri "3" ile değiştirirsen seyirci moduna geçişi engellemiş "0" yaparsan survival moda geçmesini engellemiş olursun "2" yazarsan da adventure moda geçemez ama kullanıcağını sanmıyorum :)
Amacım sistemleri göstermemek o yüzden istiyordum