Yardım Edin Bilene Adminlik!!! (Unturned)

Phaetis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yeni bi rp sunucusu açmak istiyorum para vermek istemediğimden rocket den yaptım bazı şeyler bitti sunucuya girilebiliyor ama bir süre sonra atıyor ve rocket nedeniyle battleye hata verdi bende server ayarlarından kapattım battleye ı fakat şu an da hile koruması yok sv de ne yapabilirim yardım ederseniz sevinirim sorunumu çözene adminlik vercem lütfennn!!!

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapacak bir şey yok hocam. Para vereceksin sunucu kiralayacaksın. Rocket'den yaptığın için büyük ihtimal ile desteklenmeyen modül bulunduğunu söylüyor. Eğer para vermemeye devam edeceksen maalesef hile olayına bir çözüm bulamayacaksın. Sunucu kiraladığın zaman böyle bir hatayla karşılaşmayacağını da belirteyim.

Phaetis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapacak bir şey yok hocam. Para vereceksin sunucu kiralayacaksın. Rocket'den yaptığın için büyük ihtimal ile desteklenmeyen modül bulunduğunu söylüyor. Eğer para vermemeye devam edeceksen maalesef hile olayına bir çözüm bulamayacaksın. Sunucu kiraladığın zaman böyle bir hatayla karşılaşmayacağını da belirteyim.

Phaetis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten bu server test için ne kadar kişi gelir diye ama hack açan olursa gelmeyen çok olur bir de ucuza sv alabileceğim bir ger varsa söyler misin

RichTony

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten bu server test için ne kadar kişi gelir diye ama hack açan olursa gelmeyen çok olur bir de ucuza sv alabileceğim bir ger varsa söyler misin
Ucuz diye her hosting'den almanı tercih etmem doğrusu. Bilindik hostingleri (örn: nitrado,batıhost) kullanmanı öneririm.