[YARDIM] Sıkılınca Oynanabilecek Oyunlar?

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gençler şimdi şöyle bilgisayar özelliklerimi anlatarak başlayalım:

GTX 1060 3gb
8 gb ram
Amd Ryzen 1600 işlemci

Sizden internetsiz olması daha iyi olabilecek ama internetli de olsa fark etmeyecek oynanabilecek güzel oyunlar var mıdır?

Tür olarak:
-CS:GO, Apex legends gibi Aksiyon
-Keşif
-Açık dünya
-Minecraft, terraria gibi dünyayı şekillendirip istediğimiz gibi build yapabileceğimiz
-Straji;
Türlerden oyunlar biliyorsanız (oyunda bu söylediğim türlerin hepsi olmak zorunda değil bu türler sadece hoşlandıklarım) önerebileceğiniz oyunları söyler misiniz?

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Mount & Blade warband öneririm, hem tek oyunculu hem de çocuk oyunculu oynayabilirsin. Her girişinde rahat en az 2 saat oynatır. Sonra portal 2 öneririm, düşünmeni geliştirir hem de coop modu var. Beholder serisi tarzı oyunları seviyorsun öneririm. GTA 5 FiveM ve Arma 3 oyunu da gayet eğlenceli, Arma 3 senelerimi yedi.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Gençler şimdi şöyle bilgisayar özelliklerimi anlatarak başlayalım:

GTX 1060 3gb
8 gb ram
Amd Ryzen 1600 işlemci

Sizden internetsiz olması daha iyi olabilecek ama internetli de olsa fark etmeyecek oynanabilecek güzel oyunlar var mıdır?

Tür olarak:
-CS:GO, Apex legends gibi Aksiyon
-Keşif
-Açık dünya
-Minecraft, terraria gibi dünyayı şekillendirip istediğimiz gibi build yapabileceğimiz
-Straji;
Türlerden oyunlar biliyorsanız (oyunda bu söylediğim türlerin hepsi olmak zorunda değil bu türler sadece hoşlandıklarım) önerebileceğiniz oyunları söyler misiniz?
Sana bildiğim bütün kaliteli oyunları sayacağım. Sebepleri ile birlikte, seç beğen al.
COD WWII: PC oyunları bakımından kesinlikle ön sıralarda olması gereken hem grafiksel hemde hikaye bakımından çok üst kalite bir oyun, ara sahnelerini ilk olarak gerçek sandığım bir oyun. Oldukça yüksek kalite.
DOOM: Bir çeşit korku oyunu olarak nitelendirilebilinir. Fakat derin bir hikaye geçmişi bulunan bir oyun. Mars üzerinden cehenneme olan portaldan geçip kitabına göre uzaylılar oyununa göre ise şeytanlarla savaştığımız bir oyun. Şimdi başlarsan yıl sonunda yeni oyunu çıkıyor. Denemeye kesinlikle değer.
Hot Lava: Daha az savaş daha fazla parkur tipi olan bir oyun, genel olarak 5-20 yaşları arasında kafaya bir çizgi diziyi takmış 1080 li yıllarda bir çocuğu canlandırıyoruz. "Yerler lav" tipi çocukluk oyunlarımızı yüksek kalite grafiklerle birleştirmiş bir oyun. Kesinlikle gelecek vaad ediyor.
Starbound: Geleceğe bir bakış gibi düşünebiliriz. Üniversiteden mezun olduktan sonra gezegenimizin devasa bir yaratık tarafından yok edilmesi ve bir gemi ile kaçmamız sonucunda bir "guardian" olduğumuzu öğreniyor, tüm toplumları araştırıp malzemeleri topluyor, kaliteli silahlarla gelişiyoruz. aynı zamanda "çaldığımız" gemimizi geliştirip kaliteli bir gemi yapabiliyor, kendimize bir uzay üssü kurabiliyor ve sunucularda oynayabiliyoruz. Grafiksel olarak o kadar yüksek sayılmaz, terraria ile eşdeğer denebilir. Kaliteli oynayışı vardır.
Blackwake: Korsanlarla ingilizler arasında geçen bir savaş oyunu, hala betada olmasına rağmen istediğin her an dolu sunucu bulup oynayabiliyorsun, arkadaşın varsa oynanabilir. Şuanda sadece 5v5 tipi maçlar, hazine kaçırma gibi haritalar var. Fakat oynamaya değer, seslendirmeleri güzel. Topluluk çoğunlukla iyi, grafikler güzel fakat gemiyi tamir ederken boşluğa bakarak vursan bile tamir olması gibi küçük hatalar var. Oynamaya değer.
Rocket League: Çoğumuzun bildiği araba futbolu oyunu, oldukça kaliteli, güzel topluluk eğlenceli oynayışı var. Öneririm.
Getting over it with bennet foddy: Bir başka kaliteli oyun. Temelini sexy hiking adlı oyundan alan bu oyun oldukça sinir bozucu fakat dikkat gerektiren bazen de stratejik hareketler yaparak tepeye tırmanma oyunudur. Multiplayer modu bulunmaktadır.
Human Fall Flat: Birkaç haritası vardır ve ayrıca topluluk haritaları bulunmaktadır. Amacımız belli noktadan başlayarak sonuç noktasına varmaktır. Oldukça basit grafikleri vardır. O kadar da mükemmel sayılmaz.
Tower Unite: Parasına değer diyebileceğim bir oyun daha. Asıl lobiden başlayarak her noktasının ilk olarak garry's modda tasarlanmış 6 oyunun birleşmiş halidir. Bu oyunlardan ayrıntılı şekilde bahsetmeyeceğim. Merak eden steamdan bakabilir. Lobisinde toplulukla beraber oyun oynama, piyano çalıp şarkı söylemek mümkündür. Yaz etkinliklerinde süt adamı bulup bira içme yarışlarına katılabilirsiniz. Gayet kaliteli oyundur.
Factorio: Factorio isminden anlaşılabileceği gibi bir "factory" inşaat tipi oyundur. Grafikleri sade fakat kalitelidir. Düştüğümüz bir gezegende gelişerek bize saldıran gezegen yerlisi canavarlardan korunup füze atmak ile biten bir oyundur. Kaliteli oyundur, arkadaşla daha güzel oynanır.
Depth: Bana korkuyu hissettiren bir oyundur. Su altında ilerleyerek hazine toplayıp silah alarak "STEWE" sandıkları açarken onu koruyup köpek balıklarını öldürme oyunudur. Oldukça eğlenceli arkadaş var olup olmaması farketmemektedir. Oyun içi item düşmekte fakat haftalık 1 2 liradan fazla beklenmemelidir.
Streets Of Rogue: Tam olarak hikayesini bilmediğim bir oyundur. Şehirde olay çıkararak baş elemanların verdiği görevleri tamamlıyoruz. Oldukça vahşet dolu bir oyun fakat grafikleri düşük. Arkadaşlarla olağanüstü derecede eğlenceli, topluluk oldukça toksit.
Portal 2: Yıllar önce çıkan, CSGO altında ezilen bir başyapıt. SPOILER: ilk oyununda patlattığımız gladosun tekrardan geri dönmesi, ve gladosun yerine ona normalde aptallık vermesi gereken modülün geçip onun herşeyi mahvetmesi üzerine gladosu tekrardan başa döndürme çabamızdır. Puzzle tipi oyundur. Multiplayerinin ayrı hikayesi vardır.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bütün bu oyunlar bilgisayar içindir ve steam üzerindedir.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-----------Oxygen İn Cluded ------- uzayda şehir kuruyorsun bide benden sana tavsiye csgo günde 3 saaten fazla oynama kanser olursun .d

KarışıkTost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forager. Maden toplayarak kazma felan yapıorsun mesela ilk Vıcıklı Kazma öyle öyle zindanları keşvediyorsun. Adalar açıyorsun. Oynamalısın

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Forager. Maden toplayarak kazma felan yapıorsun mesela ilk Vıcıklı Kazma öyle öyle zindanları keşvediyorsun. Adalar açıyorsun. Oynamalısın

---Forager oynadım 1 saat içinde yapılacak her şeyi speed runla bitirdim ve sıkıldım.

-----------Oxygen İn Cluded ------- uzayda şehir kuruyorsun bide benden sana tavsiye csgo günde 3 saaten fazla oynama kanser olursun .d

oxygen not included da baya ilerleyip sıcak sudan koloni geberdi ve strese girdim. 3 gün oyun oynamadım.

#İlkeroyun

Starbound ,Rocket League, Factorio, Human Fall Flat oynamıştım. Fakat portal2 oldukça güzele benziyor. Portal 1'e daha önceden bakmıştım ama sanırsam bu oyun ve starbounda geri bakacağım. Sağol önerilerin için.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
World Of Takns Blitiz hem telden hemde bilgisiyardan oynıyabileceğin bir tank oyunudur para yatırmadan çok iyi gelişebilirsin tankları seviyorsan ideal bir oyun hemde ücretsiz

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
---Forager oynadım 1 saat içinde yapılacak her şeyi speed runla bitirdim ve sıkıldım.

oxygen not included da baya ilerleyip sıcak sudan koloni geberdi ve strese girdim. 3 gün oyun oynamadım.

#İlkeroyun

Starbound ,Rocket League, Factorio, Human Fall Flat oynamıştım. Fakat portal2 oldukça güzele benziyor. Portal 1'e daha önceden bakmıştım ama sanırsam bu oyun ve starbounda geri bakacağım. Sağol önerilerin için.
DOOM ;-;

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Strateji seviyorsan LOTR'ın oyunu var "LOTR battle for the middle earth 2" ismiyle geçiyor korsan versiyonu var internette eski bir oyun ama cidden güzel

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
World Of Takns Blitiz hem telden hemde bilgisiyardan oynıyabileceğin bir tank oyunudur para yatırmadan çok iyi gelişebilirsin tankları seviyorsan ideal bir oyun hemde ücretsiz

4.seviyeden sonra para yatırmadan çok zor gelişiyorsun p2w oyun.

ichwill

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Team Fortress 2 fps olarak eski ama çok sağlamdır ayrıca bedava.
Terraria benzeri Starbound var ama karakterin hareket etmesi çok yavaş ve ben ısınamadım.
Pixel grafikli Stardew Valley var, çiftçilik oyunu. (türkçe)
Strateji olarak Paradox'un Hearts Of Iron 4'üne bakabilirsin mantığını çözünce çok basit.
Başka bir strateji oyunu olarak Civilization 5 öneririm çok eğlencelidir.