Yardıma İhtiyaç Var Click Here

xxresulxxaykanxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben İleride Bir Skripter Olmak İstiyorum Ancak Bazı zamanlarda skript kodlarken benim mi hatam çıkıyor yoksa eklenti mi eksik anlayamıyorum bugun bi skript gordum sunucuma attım sorun: /adafly yazınca cıkan chest yeri açılmıyor

Kod:
command /adafly:
    trigger:
        open chest with 1 row named "&8[ &eBATIHOST &8] > &7Fly" to player
        format slot 4 of player with sunflower named "&8> &7Ada Uçuş" with lore "&3&oAdadayken uçma imkanı verir." to close then run [execute player command "ucus"]

command /ucus:
    trigger:
        if world is "ASkyBlock":
            execute console command "essentials:fly %player%"
            execute console command "tm message %player% &8[ &eBATIHOST &8]\n&8> &7Anlık &aAda uçuş&7 açılmıştır. &8<"
        else:
            execute console command "tm message %player% &8[ &eBATIHOST &8]\n&8> &7Ada dünyasında olmadan &auçuş&7 açılmaz! &8<"

ancak eklentim mi eksik bilmiyorum skquery skrayfall ve wild skript sunucumda bunlarla bi baglantısı varmı bılmıyorum ancak hatam nedir yada eklentim mi eksiktir ?

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
O menü için SkQuery gerekiyor. Ancak TuSKe menüsü daha yeni ve gelişmiştir önerim TuSKe menüsünü kullanman. Kullandığın SkQuery eskidir.

Linkler:
TuSKe İndir
TuSKe Türkçe Rehber

Riaxetr

En iyi cevaplar
0
Ayrıca ekrana çıkan title yazılar için komut kullandırmana gerek yok.
Menü için TuSKe title için SkRayFall gereklidir..

JavaScript:
command /adafly:
    trigger:
        open virtual chest with size 1 named "&8[ &eBATIHOST &8] > &7Fly" to player
        make gui slot 4 of player with sunflower named "&8> &7Ada Uçuş" with lore "&3&oAdadayken uçma imkanı verir." to run player command "/ucus"

command /ucus:
    trigger:
        if world is "ASkyBlock":
            send player title "&8[ &eBATIHOST &8]\n&8>" with subtitle "&7Anlık &aAda uçuş&7 açılmıştır." for 2 seconds
        else:
            send player title "&8[ &eBATIHOST &8]\n&8>" with subtitle "&7Ada dünyasında olmadan &auçuş&7 açılmaz!" for 2 seconds

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Gerekli cevap verilmiş lakin sadece gözüme çarpan bir yere yorum yapacağım, mazur görün. Yorum yapmak istediğim kısım "Arkadaşlar Ben İleride Bir Skripter Olmak İstiyorum" kısmı. Skripter veya skript yazabilen kişi olmak çok üst seviye bir şey değil ve Skript basit ingilizce terimlerin / kelimelerin birleşmesi ile yazılan bir araç. Bunu "ileride" diyerek sanki bir meslek gibi algılattınız bana :D Tavsiyem ya hiç Skript'e bulaşmayıp Java öğrenin ya da Skript öğrenecekseniz de bunu üst seviye çok zor bir şey olarak görmeyin, bir şeyi gözünüzde ne kadar büyütür iseniz o kadar büyür.

Ek olarak "Ancak Bazı zamanlarda skript kodlarken benim mi hatam çıkıyor yoksa eklenti mi eksik anlayamıyorum" konusunda şunu diyebilirim ki eğer aldığınız hata "can't understand .." ile başlıyor ise yüksek ihtimal ya siz yanlış yazmışsınızdır ya da gerekli bir add-on yani Skript eklentisi eksiktir.

xxresulxxaykanxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

JavaScript:
command /adafly:
    trigger:
        make gui slot 4 of player with sunflower named "&8> &7Ada Uçuş" with lore "&3&oAdadayken uçma imkanı verir." to run player command "/ucus"

command /ucus:
    trigger:
        if world is "ASkyBlock":
            send player title "&8[ &eBATIHOST &8]\n&8>" with subtitle "&7Anlık &aAda uçuş&7 açılmıştır." for 2 seconds
        else:
            send player title "&8[ &eBATIHOST &8]\n&8>" with subtitle "&7Ada dünyasında olmadan &auçuş&7 açılmaz!" for 2 seconds
Sizin Dediğiniz Yazdığınız Skripti Denedim Ancak Tuske skQyery skrayfall olması ragmen hata veriyor acaba yanlış mı yazdınız ?

JavaScript:
command /adafly:
    trigger:

command /ucus:
    trigger:
        if world is "ASkyBlock":
        else:
2019-01-29_11.39.57.png

boyle bir hata alıyorum sizin yazdığınız skripti atınca denedim ve böyle bir hata verdi çözemedim acaba yanlış mı yazdınız gözünüzden kaçan bir yer olmuştur belki Ayrıca Tuske skquery skyrayfall da var

Riaxetr

En iyi cevaplar
0
Sizin Dediğiniz Yazdığınız Skripti Denedim Ancak Tuske skQyery skrayfall olması ragmen hata veriyor acaba yanlış mı yazdınız ?

boyle bir hata alıyorum sizin yazdığınız skripti atınca denedim ve böyle bir hata verdi çözemedim acaba yanlış mı yazdınız gözünüzden kaçan bir yer olmuştur belki Ayrıca Tuske skquery skyrayfall da var

Bende bir sorun yok , skripti düzgünce kopyalayın. TuSke ve Skript'in son sürümlerini deneyin.

xxresulxxaykanxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
düzgün kopyaladığıma eminim ancak birde son sürümlerini deneyeyim
tuskenın son sürümüm eminim ama skripti tekrardan y ükleyecegım

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucu loglarınızda TuSKe hata veriyor mu? Son skript sürümlerinde problem çıkarıyordu. Şuradan düzeltilmiş versiyonunu indirebilirsiniz, bu versiyon pikachu patch olarak geçiyor.