YARDIMLARINIZA ihtiyacımız var!

MrCanSo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bundan bir kaç ay önce bir ConConCraft paketi yaptık paketi yapmak 2 hafta sürdü sattığımız bir kişi bu paketi ben yaptım diyerek paket üzerinden prim kasmak için youtubede yaydı, bu kişiye forumgamer halkı olarak tepki göstermek için DİSLİKE atarmisiniz?
Bizi anladığınızı umuyoruz...

Moderatör tarafından düzenlendi:

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum şimdi paketi sen yapmış olabilirsin emeğine sağlık ancak insanların sana hak vermesi için paketi senin yaptığını video veya ekran görüntüleriyle kanıtlaman lazım.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Disslike atarak hiçbir şey elde edemezsiniz. Lisans alsaydınız keşke.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bedava pluginleri toplayıp paralı plugin paketi yapıp "ben yaptım" demek bundan çok daha iyidir.
En azından adam para verip yaptırdığı paketi bedava olarak dağıtıyor.
Sizin yaptığınız ise halkı kin ve düşmanlığa nefret suçudur. Haddinizi biliniz. Bu linç girişimini boykot ediyorum.

MrCanSo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bedava pluginleri toplayıp paralı plugin paketi yapıp "ben yaptım" demek bundan çok daha iyidir.
En azından adam para verip yaptırdığı paketi bedava olarak dağıtıyor.
Sizin yaptığınız ise halkı kin ve düşmanlığa nefret suçudur. Haddinizi biliniz. Bu linç girişimini boykot ediyorum.
Sen kim oluyorsunda paketimi çalan adamı haklı buluyorsun?
o kadar kolaysa çalmak yerine kendisi yapabilrdi.
ve paket yapmak oyle kolay bir iş değildir

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Sen kim oluyorsunda paketimi çalan adamı haklı buluyorsun?
o kadar kolaysa çalmak yerine kendisi yapabilrdi.
ve paket yapmak oyle kolay bir iş değildir
Öncelikle merhaba,
Paket yapmak aslında basit artık çünkü her şey aynı geliyor bir aradan sonra insanlar otomatiğe bağlıyor bu böle olucak şurdan şunu false yapıcan açığı kapatıcan ek bir kod ekleyecen ek bir plugin ekleyip o plugini destekleyecen gibisine bakın plugin yapmaktan bahsetmiyorum o farklı bir dala giriş sayılıyor daha doğrusu benim açımdan öle paket yapmak basit bana göre fakat diğer dediğine katılıyorum sanırsam paketin çalıntı olmasına dair çünkü market plugini tanıtırken quickshop'dan bahsediyorum "adminler bunu mecburen kendileri doldurmak zorunda yada chestshop kullanabilirsiniz" gibi bir cümle kullandı fakat o plugin içinde zaten "/qs unlimited" gibi bir komut var bu içinde eşya olmasa dahi onu limitsiz sayar madem bu kadar plugin yaptın onu bunu koydun her şeyi söylüyorsun neden bunu bilmiyorsun bu yönden ben bir şüpheye düştüm açıkçası...

Edit olarak yazıyorum aklıma bir konu takıldı çünkü;
bu kişiye sattığınıza dair herhangi bir kanıtınız var mı? konuşma, yazışma ?

Son düzenleme:

MrCanSo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba,
Paket yapmak aslında basit artık çünkü her şey aynı geliyor bir aradan sonra insanlar otomatiğe bağlıyor bu böle olucak şurdan şunu false yapıcan açığı kapatıcan ek bir kod ekleyecen ek bir plugin ekleyip o plugini destekleyecen gibisine bakın plugin yapmaktan bahsetmiyorum o farklı bir dala giriş sayılıyor daha doğrusu benim açımdan öle paket yapmak basit bana göre fakat diğer dediğine katılıyorum sanırsam paketin çalıntı olmasına dair çünkü market plugini tanıtırken quickshop'dan bahsediyorum "adminler bunu mecburen kendileri doldurmak zorunda yada chestshop kullanabilirsiniz" gibi bir cümle kullandı fakat o plugin içinde zaten "/qs unlimited" gibi bir komut var bu içinde eşya olmasa dahi onu limitsiz sayar madem bu kadar plugin yaptın onu bunu koydun her şeyi söylüyorsun neden bunu bilmiyorsun bu yönden ben bir şüpheye düştüm açıkçası...

Edit olarak yazıyorum aklıma bir konu takıldı çünkü;
bu kişiye sattığınıza dair herhangi bir kanıtınız var mı? konuşma, yazışma ?
Evet haklısın paket yapmak çok kolay hatta senin sandığından daha kolay bu paketi 1 günde yaparım fakat bu Paketi mapi dahil herşeyi kendimiz yaptık. Anlatmak istediğim bu paketi yaparken pluginler deil Harita zamanımı aldı 1 - 2 ay uğraştım paket ile. Pakette marketleri ayrı ayrı yaptık farkettiysen . oduncu - camcı - boyacı gibi tam 6 adet market bulunmakta 1 markette toplamadım hepsini ek olarak bu adama paketi sattığımı hatırlamıyorum başkalarına satmıştım birisi gitmiş vermiş adama. Paketi verebilir bir şey demiyorum ama Paketimi paylaşıyor ve bundan prim kasıyor ve bununlada kalmyıp paket ben sizler için yaptım diyor. Adamın tek amacı prim kasmak ve Bu arkadaş bu işi her zaman yapıyor başka arkadaşlarında paketlerini çalmıştı zamanında. Piyasada Paket çalıp insanların emeklerini mahvedip o paketi paylaşmakta bu adamdan iyisini görmedim. Bu arkadaş bu işi uzun zamandır yapıyor ve bu işten bıkmadı anlaşıldığına göre bu defa sıra benim paketime gelmiş

MrCanSo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum şimdi paketi sen yapmış olabilirsin emeğine sağlık ancak insanların sana hak vermesi için paketi senin yaptığını video veya ekran görüntüleriyle kanıtlaman lazım.
Buyur kardeşim. 9 ay önce bu paketi sunucum için yapmıştım ve Sunucum için youtuber tutmuştum bu videoda sunucu tanıtım videosu