Yaşadığım 2 Komik Olay

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, bugün yaşadığım 2 komik olayı anlatacağım.

• İlki bir SkyBlock sunucusunda oynarken başlıyor. Bir oyuncuya laf çaktığım için haliyle sinirlendi ve IP adresin elimde, bilgisayarına giriyorum dedi. Bir şey yazmadım. Sonra dedi "Off oyunlara bak ve, GTA 5..." falan dedi ama bilgisayarımda yalnızca Minecraft vardı. Bunu yazdım, "Kamerana giriyorum dedi. Kameram yok dedim. "Her monitörde kamera vardır merak etme." dedi fakat monitörümde kamera yoktu. Bunu söylediğimde oyundan çıktı
  • Sanalda biriyle arkadaş oldum fakat yabancı taklidi yapıyorum. İngilizce olarak "Beni arkadaşlarınla tanıştır." dedim, gruba aldı ve herkes bana küfür etmeye, özellikle anneme küfür etmeye başladı.
Bu da böyle bir anımdır diyelim. Şu sözü de hep demek istemişimdir, sonunda nasip oldu.
Ne düşünüyorsunuz? @KahramanTR

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnsanlar kötüdür , hem de asıl bu çağda yaşayan insanlar.Fakat bu insanları takmayan bir kadim dostum ise iyiliği en iyi şekilde bilendir! Lakin umursamaz isen.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Taklit yapmak "Toxic" bir toplumda pek hoş karşılanmıyor galiba. Yaşları küçükse sen de onlara küfretmeyin gibi kelimelerle susturabilirdin sanki...

WuShang

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Gülmedim sadece utandım belli kişinin yerine bu yeni nesil çok garip bir konuda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi yorum yaparlar,bir bilgisayara trojen atıp o bilgisayara sızınca kendini hacker sananlar,her şeyi ben bilirim tipinde takılanlar,büyüğüne saygı göstermeyen saçma saçma ergenler daha sayacağım ama bitmez ki bunlar.

Bende başıma gelen bir olayı anlatayım bari.Sabah her şey iyi güzel,duş aldım,kahvaltı yaptım ve Facebook'daki bildirimleri kontrol edeyim dedim emre adında bir çocuk eklemiş beni (profil resminde qameqi var) saat sabah bir sularında bana "telefon numaranı ver" yazdı ben ise şu soruyla karşılık verdim "geceliği kaç..." öhm öhm "ne yapacaksın ki numaramı" dedim dediği şey şu "eğer vermezsen hesabınını hackerlarım" dedi "Hacklerim" yerine "hackerlarım" diyince bende sayko Troll bir kardeşimiz sandım ama değilmiş baya baya ciddiymiş o yazışmaları yazmayacağım buraya bana CMD resmi filan atmaya başladı girdiği komutlarda şu "color a" "ipconfig" "tree" bunları yazmakla hacker olunduğunu yeni öğrendim. :p En sonunda ise küfür edip engelledim normalde çok sık küfür eden bir insan değilim ama benim 1 saatimi öyle gereksiz bir şekilde harcadı ki sinirden kudurdum.

• Beğen
Reactions: ExS

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Gülmedim sadece utandım belli kişinin yerine bu yeni nesil çok garip bir konuda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi yorum yaparlar,bir bilgisayara trojen atıp o bilgisayara sızınca kendini hacker sananlar,her şeyi ben bilirim tipinde takılanlar,büyüğüne saygı göstermeyen saçma saçma ergenler daha sayacağım ama bitmez ki bunlar.

Bende başıma gelen bir olayı anlatayım bari.Sabah her şey iyi güzel,duş aldım,kahvaltı yaptım ve Facebook'daki bildirimleri kontrol edeyim dedim emre adında bir çocuk eklemiş beni (profil resminde qameqi var) saat sabah bir sularında bana "telefon numaranı ver" yazdı ben ise şu soruyla karşılık verdim "geceliği kaç..." öhm öhm "ne yapacaksın ki numaramı" dedim dediği şey şu "eğer vermezsen hesabınını hackerlarım" dedi "Hacklerim" yerine "hackerlarım" diyince bende sayko Troll bir kardeşimiz sandım ama değilmiş baya baya ciddiymiş o yazışmaları yazmayacağım buraya bana CMD resmi filan atmaya başladı girdiği komutlarda şu "color a" "ipconfig" "tree" bunları yazmakla hacker olunduğunu yeni öğrendim. :p En sonunda ise küfür edip engelledim normalde çok sık küfür eden bir insan değilim ama benim 1 saatimi öyle gereksiz bir şekilde harcadı ki sinirden kudurdum.
Zaman en değerli şeydir.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hey Allah bak sen şu işe ne kadar komik anılar ya. Kesinlikle çocuklarına anlatabileceğin türde ilginç anılar bunlar. Keşke senin kadar ilginç olsam.