Yasaksız Hard Survival 1.14.4

omegart

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
35.234.67.4:25565
Oyun Sürümü
1.14.4
Sunucu Adresi: 35.234.67.4:25565
Discord Adresi: https://**********/pV3GAmc
Kişi sayısı: 50
RAM: 10 GB
CPU: 10 adet vCPU
Yasaksız, istediğinizi yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla gelişebileceğiniz bir survival sunucusu kurdum. Sunucuda sadece Claim, Tpa, Auction House, ve Para pluginleri bulunmakta. Olabildiğince sade bir sunucu kurmaya çalıştım. Sunucuda yasak olan iki şey var;

1) Her türlü yarar sağlayacak hile, texture pack vb eklentiler kesinlikle yasaktır.
2) Başkalarının claiminin önüne lav dökmek, duvar örmek gibi saçma sapan işler kesinlikle yasaktır. Kimsenin oyun zevkini bozmanızı istemiyoruz.

Bunlar dışında sunucuda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İsterseniz 10 tane spawner bulur farm yaparsınız hiç kimseye karışmayacağım. Sunucuya survival mantığına aykırı olan pluginleri yüklemedim. Benim için oyuncu sayısı önemli değil, gerçekten oyunu bilen kişilerin gelişmesini istiyorum. Gelmek isteyen arkadaşlara şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

Sunucuda olan komutlar;
/spawn = Spawn'a ışınlar.
/randomtel = Rastgele ışınlanmanızı sağlar.
/sethome = Durduğunuz yeri eviniz olarak belirler.
/home = Ev olarak belirlediğiniz yere ışınlanırsınız.
/balance = Para miktarınızı gösterir.
/baltop = Sunucuda en çok parası olanlar listesini gösterir.
/tpa "oyuncu" = Oyuncuya ışınlanma isteği gönderir.
/tpaccept = Işınlanma isteğini kabul eder.
/tpdeny = Işınlanma isteğini reddeder.
/ah = Oyuncu marketini açar.
/ah sell "fiyat" = Elinizdeki eşyayı belirlediğiniz fiyata göre oyuncu marketine koyar.
/sell inventory = Envanterinizdeki satışı aktif olan her şeyi sunucuya satar.
/sell hand = Elinizde olan eşyayı sunucuya satar.
/sell "eşya adı" = Envanterinizde bulunan o eşyanın hepsini sunucuya satar.
/kit claim = Claim atmak için gerekli olan altın küreği verir.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cidden aradığım sunucu öyle milyonlarca kural koyup oyuncuları sıkmayan türden bir sunucu. Eklentileri geliştirip güzel bir adan adı almanızı şiddetle öneririm sizleri bir amatör sunucu olarak değil, ciddi bir proje yürütüyorken görmekte isteriz.