Yazdığım hikayeler bölüm 2

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar benim güzel Forumdaş ve Arkadaşlarım. :) Bir gün boyunca ertelemek zorunda kaldığım istenilen ufacık hikayeyi huzurunuzda paylaşmaktayım. İyi okuyuşlar dilerim. :)

Rolcü Kız ve onun Aşkı.

Bölüm 1:Müşteri ve Sahafçı.

*Bir Bina'nın içerisinde girdiğinizde sağınıza döndünüz ve yerde yırtık pırtık bir Kitap buldunuz. Yere çömelip Kitabı aldınız ve'de onu açıp okumaya başladınız.*
Selamlar, ben Ree. Eğer bunu bir gün bir şey olur'da okur iseniz, bilin istiyorum. Ben şu an Sevdiceğim ile birlikte uyuyorum. Tabii ki'de Sevdiceğim ile bu vaziyette olmamın Hikayesi sandığınızdan daha'da Dramatik'ti. Umarım okurken sıkılıp Kitabı bir yana savurmaz'sınız. Her neyse konumuza dönelim, ben Annemi yedi yaşında bir sürü Muhafızın kovalaması yüzünden kayıp ettim. Babamın ise öldüğünü bilerek yaşamak ve büyümek zorunda kaldım. Sonunda ise reşit bir şekilde on sekiz yaşında Kız olduğumda. Annemin bana dediğini yapmaya devam ediyordum. " Bir Erkek " gibi giyinip bir Erkek gibi davranmak. Kadınlara olan ayrım'dan gram etkilenmiyorum ve Sahafçılık yapıyorum. Şehrimizdeki çoğu Sahaf'çı ve Kütüphaneciler ile Bağlantım olduğundan en iyi Sahaf'çı ben sayılabilirdim aslında. Bir gün bir Müşterimle idim. Her zaman ki gibi sıradan bir şekilde buluşmaya çağırmıştı. Bu buluşma bir köşkte yapılacak idi. Köşke uğradığımda ise Çok yakışıklı bir yüz görmüştüm. Bana gülümseyerek yaklaştı ve " Gizli Kayıtları bulabilir misin ? " dedi. Açıkçası heyecandan direkt olarak başımı olumlu yönde sallayıp gülümsemeye, yanaklarımı patlatası'ya sırıtmaya başlamıştım. Tabii yanaklarım doğal olarak direkt kızarmıştı. O Yakışıklı sırıtarak bana gülümsedi ve gerçekten bulup bulamayacağımı sordu ve ben ise
ona; " Tabii Efendim, bana güvenebilirsiniz. Benim bulamayacağım hiçbir şey yoktur! " dedim ve egomu tatmin ederek Adama gülümsedim ardından'da uçuşup uzaklaşmıştım zaten. Adamla sohbetimizde aradan bir ödül bahsi geçti. Eğer gerekli kayıtları bulabilirsem, bana 5000 gümüş verebileceğini söyledi. Bir ev fiyatı! Gerçekten çok sevinmiştim açıkçası. Bu yüzden'de tez işimin başına koyulup pazara uğramak üzere yola koyuldum. Orada tanıdığım bir Sahaf'çı ikamet etmekte idi..[Devam edecek.]
(Bu makale iki Dizi'den esinlenilerek yazılmıştır.)