Yazın görüşmek üzere! ELVEDA!

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu daha güzel olabilirmiş...Konu içinde claim nasıl atılır gibi şeyler değilde sunucu hakkında daha çok bilgi verseymişsiniz daha güzel bir şey ortaya çıkardı Bu bilgileri oyun içinden de verebilirsiniz Birde tarihi belirleyip konuyu öyle açşaymışsınız keşke..
Başarılar !
Konu zaten yenilenicektir sunucunun açılmasına yakın. Şuanda sadece fragman diyebiliriz. Eski konularımızıda bilen bilir :)

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son Milas yada MineTC olunca ne değişiyor biliyor musun? Hemen söyliyeyim. Gelişmiş bir Survival serverı olup, serverın bir kurucusunun diğer server kurucularını satıp pluginlerle oynayıp serverı sıfırlamaya çalıştığı halde,(belirttiğim kişi şu an burdaysa bu yazının devamını okumasın söylediklerim ağır gelicektir muhtemelen :) ) , Ardından da serverın bir oyuncu kaybı olmayıp tam tersine gittikçe online sayısının artması hatta her gün +100 çekmeye başlaması gerçekleşirken, Bu dediğim kurucu serverı forumda kötülemeye başlamıştır.Evet biliyorum çekemeyenler var. Ancak bu anlattığım acınası kişinin emek hırsızı olan kişinin amacına ulaşamayan kişinin çekememesi, bana oldukça komik geliyor :D Ve bunun üzerine aradan zaman geçtikten sonra başka bir yeni katılan kurucu yüzünden sonmilas-minetc kapatıldı. Şimdi ne olucak peki biliyor musun? Bu server slotu arttırıldığı sürece 70-100-150-200... oyuncu çekmeye devam edicek. Sende orda SM-G570F cihazından boş boş yorumlar yapıp kudurmaya devam ediceksin :)
2 gün önce sonmilas'da yetkiliyken en iyi server en sağlam server diyen adamın kazma kürek ile sunucuyu kazması garip bir durum 2 gün önce ekmeğini yediğin kapıya postal koyan insan olmak zor. Gitmiş buglu pl paketini milas ismiyle paylaşmış. Hadi bu sunucunun paketiyle o bir olucakmı :)

Mapler konuya eklendi.
Hayırlı uğurlu olsun şimdilik /warp orman ekledim. Akşamüstü spawnı eklerim.

Sunucu plugin paketi ben ve @DonsuzT tarafından editlenmiştir. Eski SonMİLAS - MineTC paketi değil komple değiştirildi!

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sistemler klasik (genel olarak TR sunucuları aynı, kabul etmek gerekiyor yapacak bir şey yok), orman denilen yeri beğendim. Sürümünüz bizim TR oyuncuları için ideal maalesef ama bana göre eski sürüm. İnşallah bu da kapanmaz, sıfırlanmaz. Başarılar, yetkilileri iyi seçin sonra olan oyunculara oluyor.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu kesinlikle geliştirilmeli , Eğer resimlerdeki bölge Spawn bölgesiyse mapler epey düşük seviyede ve orasıda değiştirilmeli.. Sorum olacak, Bot korumasına çözümünüz tekrar gir skripti Değil Dimi ? Umarım Öyle Değildir :).
Başarılar...

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu kesinlikle geliştirilmeli , Eğer resimlerdeki bölge Spawn bölgesiyse mapler epey düşük seviyede ve orasıda değiştirilmeli.. Sorum olacak, Bot korumasına çözümünüz tekrar gir skripti Değil Dimi ? Umarım Öyle Değildir :).
Başarılar...
Öyle olsa bu işte olmazdım. Konu saçma bi banner ile yapılmış değil ciddi ve resmi bir konu.

Rütbelere özel hızlı çalışma masası eklenmiştir!

Rütbelere özel /trade accept Takas plugini eklenmiştir!

Forum konumuz +1000 görüntülenme oldu! Bakan gören gözlere teşekkürler :)
18:00'DA VİZYONDA :)