YENİ AÇILDI | Garoz Network | Emek Skyblock | Ticaret, Profil, Kina, Vote | 1.12.2 - 1.14.x | Garoznw.keyubu.com | Açılışa özel %25 indirim |

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Profil sistemi sayesinde oyuncunun grubunu, ada seviyesini ve sabıkasını öğrenebilirsiniz.

Bir oyuncuyla ticaret yapmadan önce sabıkasına bakarak o oyuncunun nasıl birisi olduğunu öğrenebilirsin.

Sizin hep adada durmanızı istedik ve sanal marketi ekledik. Fakat burayı açtıktan sonra cebinizde para kalmayabilir.

Dolandırıcılığı en aza indirmek için ticaret sistemini ekledik. Üstelik para kullanarakta ticaret yapabilirsiniz.

garoznw.keyubu.com

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılış 20 HAZİRAN 11:00 OLACAKTIR.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ram'in arttırırsan daha güzel olucağına inanmıyorum 2gb ram zaten bir vip parası. Onun dışında sunucu sade hoş diyebilirim fakat konuyu yanlış yere açmışsın böyle konular için buraya açmanız lazım.
Minecraft Türkiye Ön Tanıtım

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ram'in arttırırsan daha güzel olucağına inanmıyorum 2gb ram zaten bir vip parası. Onun dışında sunucu sade hoş diyebilirim fakat konuyu yanlış yere açmışsın böyle konular için buraya açmanız lazım.
Minecraft Türkiye Ön Tanıtım
1 - Oyuncuların bağışlarıyla ram i arttıcağım.
2- 1 gün sonra açılacağından gerek duymadım.

kalakanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 - Oyuncuların bağışlarıyla ram i arttıcağım.
2- 1 gün sonra açılacağından gerek duymadım.
aslında sunucunun herşeyi tamamsa 8 gibi bile açabilirsin yarını beklemeden inanıyorum gelecek insanlar olacaktır, 2-3 eksik illaki olacaktur olmayacaktır demiyorum ama o eksikler halledilir birazcık çabayla.

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarın gerçek emek skyblock tanıdını alacaksınız!

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında sunucunun herşeyi tamamsa 8 gibi bile açabilirsin yarını beklemeden inanıyorum gelecek insanlar olacaktır, 2-3 eksik illaki olacaktur olmayacaktır demiyorum ama o eksikler halledilir birazcık çabayla.
Bazı eksikler var onları kapatmaya çalışacağım açılana kadar

Nyks432

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin Bey sabırsızlıkla bekliyorum 11:00 ı

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu Ramını bence biraz yükseltebilirsiniz çünkü 2 GB Ram Eğer Yüksek Kapasite Bekliyorsanız O Kadar Iron Goleme veya Laglara Dayanmaz .

<3

ClearMan61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ultra Hard
Güldürdün beni demir bulmak biel zor iron golem diyorsun.