Yeni açılacak survival serverim hakkında tavsiyeleriniz

Syndra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni açılacak survival serverim hakkında tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Ne tür şeyler kesinlikle olmalı ya da ne tür şeyler kesinlikle olmamalı.

Survival serverlarını oynayıp sonradan bırakma sebepleriniz neler?
Sanırım konuda ne demek istediğimi anladınız, teşekkür ederim şimdiden.

Konu yeri yanlışsa kusura bakmayın.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Space Survival yapın bende şimdi uydurdum eğer kodlama biliyorsanız güzel işler çıkaracağınızı düşünüyorum.

Syndra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Space Survival yapın bende şimdi uydurdum eğer kodlama biliyorsanız güzel işler çıkaracağınızı düşünüyorum.
Harika bir fikir ama şu an normal survival açmayı düşünüyorum. Kodlama bilgimi burada kullanacağım ama bi dahaki sunucu geliştirme olayımda ilk olarak bunu düşüneceğim.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni açılacak survival serverim hakkında tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Ne tür şeyler kesinlikle olmalı ya da ne tür şeyler kesinlikle olmamalı.

Survival serverlarını oynayıp sonradan bırakma sebepleriniz neler?
Sanırım konuda ne demek istediğimi anladınız, teşekkür ederim şimdiden.

Konu yeri yanlışsa kusura bakmayın.
Kesinlikle 1.14'ün nimetlerinden yararlanmanızı öneriyorum. Ama şu anda 1.14 sürümünde genel bir FPS düşüşü söz konusu olsa da oradaki özellikleri belirli pluginlerle daha düşük sürümlerde çalıştırmayı başarabilirseniz enfes bir sunucu elde edebilirsiniz.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emek survival açıcaksan sunucunu aylarca geliştirmeni öneririm piyasada çok sağlam emek survival sunucuları var

Syndra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
emek survival açıcaksan sunucunu aylarca geliştirmeni öneririm piyasada çok sağlam emek survival sunucuları var
aylarca değil de kaliteli olacağını düşünüyorum. kesinlikle olmalı dediğin plugin-skript önerin varsa minnettar kalırım.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aylarca değil de kaliteli olacağını düşünüyorum. kesinlikle olmalı dediğin plugin-skript önerin varsa minnettar kalırım.
sunucu hep açık kalmalı ve her ay yeni şeyler eklemelisin tek önerim bu

Syndra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güncel. eklenti önerilerinizi bekliyorum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şahsen eskiden sürekli Hayatta Kalma sunucuların da oynardım ve çoğunu sırf çok geliştiğim için bırakırdım.
"Oyuncu, çok geliştiğinde başka ne yapabilir?" gibi sorulara cevap bulmanız gerekiyor. Bu sorulara cevap bulmak için yeniliklere son derece açık ve yaratıcı olmanız gerekiyor. Tabii, oyuncularınızın önerilerini de can kulağıyla dinlemeniz gerekiyor.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Şahsen eskiden sürekli Hayatta Kalma sunucuların da oynardım ve çoğunu sırf çok geliştiğim için bırakırdım.
"Oyuncu, çok geliştiğinde başka ne yapabilir?" gibi sorulara cevap bulmanız gerekiyor. Bu sorulara cevap bulmak için yeniliklere son derece açık ve yaratıcı olmanız gerekiyor. Tabii, oyuncularınızın önerilerini de can kulağıyla dinlemeniz gerekiyor.

@AtomyTR harika bir noktaya değinmiş. Kendisine şiddetle katılıyorum.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatta kalma sunucusu yapan herhangi birisi: Görevler ve rütbe sistemi yapalım oyuncular son rütbeye gelmeye çalışsın ve bu süreci zorlaştırmak için oyuna zorluklar ekleyelim. Gerçekten hayatta kalma sunucuları hayatta kalmayı çok iyi gerçekleştiriyor pvp değil yani bu pve ve pve oyunlar sonunda biter.

Syndra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınıza bayıldım, bu konuda oyuncuları cezbedecek bir fikirleri geliştirmeye başladım teşekkürler.