Yeni bir Kanal doğuyor! (mu?)

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tasarımların dışında kötü diyebileceğim tek konu minecraft serisine başlaman. Biliyorsun ki +200k youtuberler, yani minecraft ile ünlü olmuş youtuberler dahil tüm youtube camiası minecraft'ı bırakmak için yer arıyor. Minecraft yerine farklı bir oyunların serisine başlaman sana daha çok izlenme ve abone kazandırır, tasarımların için forumda destek alabileceğin üyelerimiz bulunuyor. Başarılar dilerim, umarım istediğin yere ulaşabilirsin.

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Tasarımların dışında kötü diyebileceğim tek konu minecraft serisine başlaman. Biliyorsun ki +200k youtuberler, yani minecraft ile ünlü olmuş youtuberler dahil tüm youtube camiası minecraft'ı bırakmak için yer arıyor. Minecraft yerine farklı bir oyunların serisine başlaman sana daha çok izlenme ve abone kazandırır, tasarımların için forumda destek alabileceğin üyelerimiz bulunuyor. Başarılar dilerim, umarım istediğin yere ulaşabilirsin.
Fikir ve önerin için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Youtube'ta başlamadan önce çok fazla video izledim, herkesin fikirlerini neler yaptıklarını, nasıl buralara geldiklerini öğrendim. Hepsinin dediği şey ise "Sevdiğinizi Çekin". Ben Minecraft'ı seviyorum, belki de benim bu kadar uzun süre hiçbir şey kazanmadan video atmamı sağlayanda budur. :) Elbet bilgisayarım PUBG Yayınları yapmama müsade etse yapmaya çalışırım ancak, etmiyor. :( Hedefim çokta büyük bir kitle değil. Beraber samimi bir ortam oluşturabileceğimiz, şayet büyürsek; kiramı, faturamı ve karnımı doyurursa tam zamanlı yapmayı planlıyorum. :) Fazlasında gözüm yok hamdolsun. Zaten bilgisayar mühendisliği okuduğum için bir işe girersem evden çalışma imkânımda bulunmakta :) Gerçekten çok teşekkür ederim :) Bu arada Tasarım konusunda neyi kastediyorsun? Kanalın kapak fotoğrafını, videoların küçük resimlerini falan mı?

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu Güncellendi. :)

Yeni serimiz hayırlı olsun, iyi seyirler :cay: :)

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konu düzenlendi, güncellendi!

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu zuladaki mehmetçik pro sınırsız şekilde envanterimde dursa tüm maçlarda yargı dağıtacağım