Yeni Bir Projenin Başlangıcı! Oyun Yapımı İçin Ekip Aranıyor.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Ben XarlyTR.
Biz verdiğimiz bir karar sonucunda bir projeye adım attık.
Türkiye'deki tüm mmo rpg oyun severlerin hoşuna gidecek bir proje.
Aslında hayatında hiç mmo rpg oyun oynamayanlar bile bu projeyi sevicek.
Discord sunucumuza sadece oyun yapımıyla ilgilenen arkadaş gelsin.

Discord:

XarlyTR#5704​

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl bir MMORPG oyundan bahsediyorsunuz, nasıl bir çalışan arıyorsunuz, şartlarınız nelerdir? Bu soruların cevaplarını konunuza eklerseniz size daha yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Bunun dışında MMORPG, Massively Multiplayer Online(devasa çok oyunculu çevrim içi oyun) demektir. Sağlam bir hikayeniz, çizimler, dizaynlar, diyaloglar ve daha fazlası projeniz için gerekli olacaktır. Videolarda olduğu gibi bir kod yazıp bir kişi bağlanınca MMORPG olamıyor maalesef. Hayalini asla kırmak istemem. İlk olarak İngilizce seviyeni B2-C1 seviyelerine çıkartman gerek. Üzülerek söylüyorum ki Türkiye'de oyun yapımı için personel ve şarlar çok iyi değil. Yabancılar sana daha çok yardımcı olacaktır. İngilizce dilini yüksek seviye yapmanı önermem sadece yabancı bir çalışanla konuşman için değil, aynı zamanda Türkiye'de fazla kaynak bulunmadığında İngilizce kaynakları rahatlıkla anlayabilmen için de gerekli.

Umarım hayalinizi gerçekleştirirsiniz.

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nasıl bir MMORPG oyundan bahsediyorsunuz, nasıl bir çalışan arıyorsunuz, şartlarınız nelerdir? Bu soruların cevaplarını konunuza eklerseniz size daha yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Bunun dışında MMORPG, Massively Multiplayer Online(devasa çok oyunculu çevrim içi oyun) demektir. Sağlam bir hikayeniz, çizimler, dizaynlar, diyaloglar ve daha fazlası projeniz için gerekli olacaktır. Videolarda olduğu gibi bir kod yazıp bir kişi bağlanınca MMORPG olamıyor maalesef. Hayalini asla kırmak istemem. İlk olarak İngilizce seviyeni B2-C1 seviyelerine çıkartman gerek. Üzülerek söylüyorum ki Türkiye'de oyun yapımı için personel ve şarlar çok iyi değil. Yabancılar sana daha çok yardımcı olacaktır. İngilizce dilini yüksek seviye yapmanı önermem sadece yabancı bir çalışanla konuşman için değil, aynı zamanda Türkiye'de fazla kaynak bulunmadığında İngilizce kaynakları rahatlıkla anlayabilmen için de gerekli.

Umarım hayalinizi gerçekleştirirsiniz.
Lütfen discorddan beni eklermisin?bir şey konuşmak istiyorumda.

XarlyTR#5704

Emirhanaydınlı

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Ben XarlyTR.
Biz verdiğimiz bir karar sonucunda bir projeye adım attık.
Türkiye'deki tüm mmo rpg oyun severlerin hoşuna gidecek bir proje.
Aslında hayatında hiç mmo rpg oyun oynamayanlar bile bu projeyi sevicek.
Discord sunucumuza sadece oyun yapımıyla ilgilenen arkadaş gelsin.

Discord:

XarlyTR#5704​
selamın aleyküm sizin projeniz de yardım etmek istiyorum Türkiyde cok az mmorpg server var bunları attırmak gerek
Dc:Jordi ENP 6926

KeKKe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seslendirme ve Map yapımında yardım edebilirim, Unreal ve Unity üstünde