Focus Network Yeni Konu Aciliyor bunu silerseniz memnun oluruslz

BayKursad

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cok güzel bir server ben sevdim sizde seversiniz

UNTIMAIN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı bir server ortam samimi yetkililer iyi herkesi beklerim

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bu sunucuya bu kadar başarılı deniyorsa bir sunucu açsam, çoğu sunucu kapanır heralde, kitle çok garip anlamadım.

zotasarim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuya bu kadar başarılı deniyorsa bir sunucu açsam, çoğu sunucu kapanır heralde, kitle çok garip anlamadım.
Sunucu üzerinde çok emeğimiz oldu kısa bir sürede böyle güzel kitleye ulaşmak açıkçası bizim için büyük başarı sunucuyu beğeniyorlar ve bu bizim için yeterli yorumunuz için teşekkürler.

elmas14

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda Dolandırıcılık Hat safa sunucuda kimse kalmadı kurucular ana avrat küfür ediyor dc çekip sülalene sövüyor ve sonunda ceza alan biz oluyoruz bu sunucuda oynamak zaman kaybı başka hiçbir şey değil çok kötü bi sunucu

zotasarim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Dolandırıcılık Hat safa sunucuda kimse kalmadı kurucular ana avrat küfür ediyor dc çekip sülalene sövüyor ve sonunda ceza alan biz oluyoruz bu sunucuda oynamak zaman kaybı başka hiçbir şey değil çok kötü bi sunucu
4 sayfa iyi yorumlardan sonra sizin böyle bir yorum yapmaniz gayet doğal sunucumuzun kalitesini çekemeyen insanlar gelip yorumlarimizda oyunculari kötü yönde etkileyecek yalan yorumlarda bulunmazsa seviniriz teşekkürler.

Son düzenleme:

Stark5446

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Emek seveninde sevmeyeninde yani herkesin çok rahat sevecegi ve oynayabilecegi bir server başarılarının devamını diliyorum server sahiplerine.

iAtakan_Bey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Herkesin Girip Oynamasını İsterim. İyi Oyunlar Dilerim

medievilred

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oldukça güzel bir sunucu. Gelip bir görmeniz gerek.

PyhX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tabi sunucuyu lavla yakıp sonra banlandiktan sonra bunu yazman gayet doğal iyi oyunlar.
Adaletsiz oyuncuların sırf para verdi diye cezasını veremeyen bir yetkili kadrosunu cezalandıran ancak oyuncular(bizler) olabilir, yaptığımızdan pişman değiliz aksine mutluyuz güzelce 3 gün bakıma soktuk svyi xD

zotasarim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adaletsiz oyuncuların sırf para verdi diye cezasını veremeyen bir yetkili kadrosunu cezalandıran ancak oyuncular(bizler) olabilir, yaptığımızdan pişman değiliz aksine mutluyuz güzelce 3 gün bakıma soktuk svyi xD
Hah sunucuyu sizin için bakima aldığımızı düşünecek kadar zavallisiniz sunucumuza yeni içerikler getirdik en azından fark olusturmak için çaba sarf ediyoruz sizler ise sadece emeğin içine edecek kalitede insanlarsiniz diyeceklerim bu kadar.