Yeni Güncellemeler İle PUBG'ye Neler Gelmesini İsterdiniz?

PUBG hakkında ne düşünüyorsun?

• Güzel bir oyun.

Kullanılan: 4 80.0%
  • Ortalama bir oyun.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü bir oyun.

Kullanılan: 1 20.0%
  • Ne güzel ne de kötü. Geliştirilir ise daha iyi olabilir.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese vadinin kenarından selamlar. Bugün dolabımızda bir tartışma konusu var. Bu ne diye soracak olursanız son zamanlarda piyasayı kasıp kavuran ve çoğu kişinin oynadığı PUBG hakkında. Biliyoruz ki PUBG çok hızlı güncelleme alan bir oyun. Haliyle oyuncularda hızlı güncelleme aldığı için birçok beklenti içinde.

İşte bugün bu tartışma konusunda beraber PUBG'ye neler gelmesini gerektiği hakkında tartışacağız...

Screen_Shot_2017_06_11_at_2.40.37_PM.0.jpg

BENİM FİKİRLERİM:

Benim fikirlerimi soracak olursanız oyuna daha fazla araç getirilebilir. Bunun yanı sıra en büyük sıkıntı optimize sorunları. Gayet iyi bir sistemi sahip olmasına karşın halen oyunu kasarak oynayan birçok oyuncu bulunuyor.

Kaplamalara gelirsek kaplamalar yenilenmeli özellikle yerdeki çimenler ve dağdaki taş kaplamaları. Kaplamalara dikkatlice bakacak olursanız bulanık ve kalitesiz olduğunu göreceksiniz. Bu beni çok rahatsız ediyor.

Eşyalara bakacak olursak daha fazla eşya çeşitliliği getirilebilir. Antibiyotik, beyzbol sopası bunlara örnek.

Haritalara bakarsak haritalarda bir kaç kısım birebir kopyalanmış gibi. Binaların çevresinde duran parçalanmış duvarlar buna dahil. Harita çeşitliliği de getirilebilir. Hatta daha çok ilerleyip mini bir şehir haritası bile yapılabilir, imkansız değil.

c7QR29U8s5WkeVMezFub7T.jpg

Evet, benim fikirlerim bu kadar olacak ki bu konu sizin fikirleriniz ve yorumlarınız ışığında daha da gelişmiş hal alacaktır. Lütfen fikirlerinizi eksik etmeyin, görüşmek üzere!

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Vay be gayet güzel bir konu. Acaba tanışabilir miyiz? Gayet güzel bir konu.

Resurft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir konu olmuş tebrik ederim. Başarıların devamını dilerim.