Yeni konu açılacak, silinsin.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle konuyu ve serveri inceledim, daha öncedende sanırım sonTürk adlı sunucu size aitti.
Konu görünüm düzen hoş. Sunucu içerside lagg harici gayet iyi görünüyor.
Değinmek istediğim konu başka, son yorumlarda 1 2 mesajı olan multi hesaplarla yorumu sizmi atıp güncel tutmaya çalışıyorsunuz yoksa oyundan vip vereceğim yorum atın tarzı bi yönlendirmedemi bulundunuz.

ANALİZ YAPICAK OLURSAK :)
- Çekiliş var dediler geldik güzel de server. eğer bide vipim olursa dadından yenemz nickim AliBLGHN
- Güzel Server Hiç Lag Yok Pluginleri Süper Nickim:EfeAkkaya0
- SV Çok hoş sürekli etkinlikler yapıyorlar tavsiye ederim nick: eXceps
Çok iyi ve güzel
Nick : CerenHD
Serveri beğendim hard olması daha bi güzel C: başarılarınızın devamını dilerim
- server fena çok beğendim nick :Batuhan
- Serverin Pluginleri Efsane nick:FIRFIR
-
StrideWalker1 server efso herkesi beklerim

Beni yanlış anlamayın, söylemek istediğim bu görüntü çok çirkin yorum atanların hepsi 1 - 5 arası mesaj sayısı bulunan hepsi dün bugün açılmış hesaplar, peki neden bunu söylüyorum forumda MULTİ HESAP diye adlandırılan ceza uygulaması var konunuza multi hesaplar kullanarak güncelleme yaparsanız bu forumda spam olarak adlandırıldığı biliyorum. Diğer serverlere hakaret olacak bi davranış bana göre.

tabii, eğer yorum yapana viplik gibi bi tabir söz konusuysa orada söz hakkı sahibi degiliz.
sunucu içerden güzel görünüyor ama belirttiğim gibi , teşekkür ederim.

EDİT:
Server içerisinde gördüm anladım, ama bu şekilde diğer konulara adaletsizlik oluyor diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

algatorum

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Köylü Takas Felan Onlar Eksik Onlar Hariç her şey Çok güzel

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
im konu başka, son yorumlarda
Merhaba öncelikle konuyu ve serveri inceledim, daha öncedende sanırım sonTürk adlı sunucu size aitti.
Konu görünüm düzen hoş. Sunucu içerside lagg harici gayet iyi görünüyor.
Değinmek istediğim konu başka, son yorumlarda 1 2 mesajı olan multi hesaplarla yorumu sizmi atıp güncel tutmaya çalışıyorsunuz yoksa oyundan vip vereceğim yorum atın tarzı bi yönlendirmedemi bulundunuz.

ANALİZ YAPICAK OLURSAK :)
- Çekiliş var dediler geldik güzel de server. eğer bide vipim olursa dadından yenemz nickim AliBLGHN
- Güzel Server Hiç Lag Yok Pluginleri Süper Nickim:EfeAkkaya0
- SV Çok hoş sürekli etkinlikler yapıyorlar tavsiye ederim nick: eXceps
Çok iyi ve güzel
Nick : CerenHD
Serveri beğendim hard olması daha bi güzel C: başarılarınızın devamını dilerim
- server fena çok beğendim nick :Batuhan
- Serverin Pluginleri Efsane nick:FIRFIR
-
StrideWalker1 server efso herkesi beklerim

Beni yanlış anlamayın, söylemek istediğim bu görüntü çok çirkin yorum atanların hepsi 1 - 5 arası mesaj sayısı bulunan hepsi dün bugün açılmış hesaplar, peki neden bunu söylüyorum forumda MULTİ HESAP diye adlandırılan ceza uygulaması var konunuza multi hesaplar kullanarak güncelleme yaparsanız bu forumda spam olarak adlandırıldığı biliyorum. Diğer serverlere hakaret olacak bi davranış bana göre.

tabii, eğer yorum yapana viplik gibi bi tabir söz konusuysa orada söz hakkı sahibi degiliz.
sunucu içerden güzel görünüyor ama belirttiğim gibi , teşekkür ederim.

EDİT:
Server içerisinde gördüm anladım, ama bu şekilde diğer konulara adaletsizlik oluyor diye düşünüyorum.

Bizim amacımız foruma üye kazandırmak, forum'da üyeler çoğaldıysa ne mutlu bize ayrıca sontürk bana ait değil.

# # 13.02.2018 Köylütakas ekleniyor. ##

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kumarı eklediğiniz baya iyi oldu. Deli ticaret dönüyo sunucu da...

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi