• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu
  • Telltale'in en sevilen serilerinden biri olan Minecraft: Story Mode Sezon 1'i sizlerden bir kişiye hediye edeceğiz.; katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YENİ KONU AÇILCAK

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9

Vearthx

Taş Madencisi
PSN
Vearthx
Xbox
Vearthx
Steam
Vearthx
Minecraft
Vearthx
Oynardım ancak chat 40 kişi ne yazıldığı belli olmayan bir hale geleceği için boşveriyorum.
Sunucumuzda Öyle bi Serilikte Chat Hızı Yoktur Genel Sohbet Muabbetleri 6-7 kişi konusmaktadır geri kalan zaten takım oldugu için ts3,dc veya skypeden konusuyorlar. içini rahat etmelisin ama genede siz bilirsiniz. iyi forumlar

Vearthx

Taş Madencisi
PSN
Vearthx
Xbox
Vearthx
Steam
Vearthx
Minecraft
Vearthx
maplerde çok hata var ve keşke jackpot pluginini kendiniz kodlasaydınız.Başarılar!
Maplarde ne gibi hata oldugunu bize açık şekilde iza edersen bizde ona göre hareket edip hataları kapatabiliriz. jackpot ilerki zamanda kendimize ait bi kodlama ile koyulucak zaten. yorumun için teşekkürler. iyi forumlar

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
Steam
Play.CraftBrain.Net
Minecraft
THacioglu
Sunucu adı LiteTürk'mü? EnderSurvival'mi? YouNow'mu? Bi' karar verin artık diyorum. Sunucu kötü çünkü çakmalobiniz, lobiniz, faction sunucunuz alıntı. Survival sohbet kısmıda kötü, eklentiler de kötü. Tavsiyem: 2-3 gün bakıma alın ve paketi baştan sona bi' güncelleyin derim... Başarılar!

Vearthx

Taş Madencisi
PSN
Vearthx
Xbox
Vearthx
Steam
Vearthx
Minecraft
Vearthx
Sunucu adı LiteTürk'mü? EnderSurvival'mi? YouNow'mu? Bi' karar verin artık diyorum. Sunucu kötü çünkü çakmalobiniz, lobiniz, faction sunucunuz alıntı. Survival sohbet kısmıda kötü, eklentiler de kötü. Tavsiyem: 2-3 gün bakıma alın ve paketi baştan sona bi' güncelleyin derim... Başarılar!
1. sunucu endersurvivaldi litetürk ile birleşti o yüzden survival ender faction lite olarak kaldı. ve faction sunucu alinti deil lobi ve faction alıntı olabilir ama faction alıntı deil LiteTürk&MineTürk faction pluginlerini kullanıyoruz çünkü. eklentiler ne gibi kötü anlayamadım ? ben farklılık yaratarak para kazanma sistemini farklılaştırdım ne konuda eklentiler kötü ve konusma kısmındaki kötü olanları açıkça söylerse bende ona göre hareket edebilirim.

OynaFactionTR

Zombi Katili
1. sunucu endersurvivaldi litetürk ile birleşti o yüzden survival ender faction lite olarak kaldı. ve faction sunucu alinti deil lobi ve faction alıntı olabilir ama faction alıntı deil LiteTürk&MineTürk faction pluginlerini kullanıyoruz çünkü. eklentiler ne gibi kötü anlayamadım ? ben farklılık yaratarak para kazanma sistemini farklılaştırdım ne konuda eklentiler kötü ve konusma kısmındaki kötü olanları açıkça söylerse bende ona göre hareket edebilirim.
minetürk derken hangi paketi kastediyorsunuz ?