YENİ KONU AÇILCAK

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
YENİSİ AÇILCAKK​

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynardım ancak chat 40 kişi ne yazıldığı belli olmayan bir hale geleceği için boşveriyorum.

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oynardım ancak chat 40 kişi ne yazıldığı belli olmayan bir hale geleceği için boşveriyorum.
Sunucumuzda Öyle bi Serilikte Chat Hızı Yoktur Genel Sohbet Muabbetleri 6-7 kişi konusmaktadır geri kalan zaten takım oldugu için ts3,dc veya skypeden konusuyorlar. içini rahat etmelisin ama genede siz bilirsiniz. iyi forumlar

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
maplerde çok hata var ve keşke jackpot pluginini kendiniz kodlasaydınız.Başarılar!

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
maplerde çok hata var ve keşke jackpot pluginini kendiniz kodlasaydınız.Başarılar!
Maplarde ne gibi hata oldugunu bize açık şekilde iza edersen bizde ona göre hareket edip hataları kapatabiliriz. jackpot ilerki zamanda kendimize ait bi kodlama ile koyulucak zaten. yorumun için teşekkürler. iyi forumlar

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu ne abi daha kötü server açsaydınız. Çok kötü!
Ne Gibi Kötülüğünü Gördün Ney Eksik Veya Ne Gibi Eksik Var ? bunları bana açıkça söylersen düzeltmeye calısırım ? sadece forumda bakarak yorumlamazsan sevinirim.

mCoNGRaTz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor.
Başarılar...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu adı LiteTürk'mü? EnderSurvival'mi? YouNow'mu? Bi' karar verin artık diyorum. Sunucu kötü çünkü çakmalobiniz, lobiniz, faction sunucunuz alıntı. Survival sohbet kısmıda kötü, eklentiler de kötü. Tavsiyem: 2-3 gün bakıma alın ve paketi baştan sona bi' güncelleyin derim... Başarılar!