YENİ KONU AÇILCAK

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    9

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu adı LiteTürk'mü? EnderSurvival'mi? YouNow'mu? Bi' karar verin artık diyorum. Sunucu kötü çünkü çakmalobiniz, lobiniz, faction sunucunuz alıntı. Survival sohbet kısmıda kötü, eklentiler de kötü. Tavsiyem: 2-3 gün bakıma alın ve paketi baştan sona bi' güncelleyin derim... Başarılar!
1. sunucu endersurvivaldi litetürk ile birleşti o yüzden survival ender faction lite olarak kaldı. ve faction sunucu alinti deil lobi ve faction alıntı olabilir ama faction alıntı deil LiteTürk&MineTürk faction pluginlerini kullanıyoruz çünkü. eklentiler ne gibi kötü anlayamadım ? ben farklılık yaratarak para kazanma sistemini farklılaştırdım ne konuda eklentiler kötü ve konusma kısmındaki kötü olanları açıkça söylerse bende ona göre hareket edebilirim.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. sunucu endersurvivaldi litetürk ile birleşti o yüzden survival ender faction lite olarak kaldı. ve faction sunucu alinti deil lobi ve faction alıntı olabilir ama faction alıntı deil LiteTürk&MineTürk faction pluginlerini kullanıyoruz çünkü. eklentiler ne gibi kötü anlayamadım ? ben farklılık yaratarak para kazanma sistemini farklılaştırdım ne konuda eklentiler kötü ve konusma kısmındaki kötü olanları açıkça söylerse bende ona göre hareket edebilirim.
minetürk derken hangi paketi kastediyorsunuz ?

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
şu iyi forumlar sözünün manası ney çok mantıksız geliyor iyi günler olsa neyse iyi akşamlar yada sabahlarda olsa neyse iyi forumlar ney yaw
iyi günler sana
Forumda İyi Takılmalar Anlamında Kullanılıyor Genelde.

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu Aktif ! Sıkıntı Halledildi !

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu özellikleri gayet güzel, Fakat özelliklerden önce sunucunuzu saldırılardan korumalısınız. Her zaman derim "SİTESİZ BİR SUNUCU KESİNLİKLE KORUMASIZDIR." İsterseniz skypden mesaj atın serverinize izninizle saldırıp nasıl çökebileceğini gözlerinizle görün. Acilen site kurmanızı öneriyorum. Haritalarda güzel , Fakat konu kesinlikle geliştirilmeli.

Başarılar...

Kadircan35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel. Size nereden ulaşabilirim?

Vearthx

En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu özellikleri gayet güzel, Fakat özelliklerden önce sunucunuzu saldırılardan korumalısınız. Her zaman derim "SİTESİZ BİR SUNUCU KESİNLİKLE KORUMASIZDIR." İsterseniz skypden mesaj atın serverinize izninizle saldırıp nasıl çökebileceğini gözlerinizle görün. Acilen site kurmanızı öneriyorum. Haritalarda güzel , Fakat konu kesinlikle geliştirilmeli.

Başarılar...
Gayet Çok İyi Açıklamışsınız Ben Skype Kullanmıyorum Başka Nerden Ulaşabilirim Discord ? TeamSpeak3 ? Vede Benim 2 Gündür İnternetim Yok Sunucuda Değişiklikler Yapamıyorum İnternetin Gelmesini Bekliyorum Sen YusufBey_TR'ye Çökmeyi Göster Ben Ondan Öğrenirim. Teşekkürler.​

Çok güzel. Size nereden ulaşabilirim?
TeamSpeak3 Adresimizden Veya Sunucumda Telefon Numaram Var Ordanda Ulaşabilirsiniz 17:00 Den İtibaren

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet Çok İyi Açıklamışsınız Ben Skype Kullanmıyorum Başka Nerden Ulaşabilirim Discord ? TeamSpeak3 ? Vede Benim 2 Gündür İnternetim Yok Sunucuda Değişiklikler Yapamıyorum İnternetin Gelmesini Bekliyorum Sen YusufBey_TR'ye Çökmeyi Göster Ben Ondan Öğrenirim. Teşekkürler.​

Yusuf beni biliyor zaten :) Onada her zaman derim site kur diye.

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
YusufBey_TR adlı hesabım çalınmıştır asıl hesabım budur yazılanlara itibar etmeyiniz !