Yeni oyunum Simgevu Google Play Store'da.

muzlupuding

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba,
İşten arta kalan zamanlarımda uğraşarak hazırladığım "SimgeVu" isimli oyunum Google Play Store'da yayınlanmakta. Otobüste, serviste, metroda, birini beklerken vb. zamanlarda oynayabileceğiniz basit bir oyun.

Oyunu deneyip geri bildirim yapabilirseniz çok sevinirim.

Umarım beğenirsiniz. Beğenirseniz başka kişiler ile paylaşmanızı rica ederim.
Teşekkürler.
Google play link : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.companyname.simge&hl=tr

Son düzenleme:

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuşta sana özgün değil gibi :(
(FlappyBird)

muzlupuding

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuşta sana özgün değil gibi :(
(FlappyBird)
Tabii zıplayan her şey artık akla "flappy bird" ü getiriyor:) Bu benim yaptığım ilk oyun. Esinlendiğim doğru olabilir. Ama sanırım tek benzerliği karakterin kontrolü. Rastgele gelen bölümler var oyunun akışı farklı. Videoyu izleyip mi yorum yaptınız yoksa indirip denediniz mi acaba?
Teşekkürler.

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Tabii zıplayan her şey artık akla "flappy bird" ü getiriyor:) Bu benim yaptığım ilk oyun. Esinlendiğim doğru olabilir. Ama sanırım tek benzerliği karakterin kontrolü. Rastgele gelen bölümler var oyunun akışı farklı. Videoyu izleyip mi yorum yaptınız yoksa indirip denediniz mi acaba?
Teşekkürler.
İndirip denedim :)

muzlupuding

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş indirip deniyorum :)
Teşekkür ederim denemeniz benim için çok iyi.
Beğenmeseniz bile bir kaç arkadaşınızla paylaşabilir misiniz ? Belki onlar beğenirler. Play store'da veya oyun içinde share butonları ile kolayca yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde oyunu yayabilirim.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Hemen indiriyorum güzele benziyor 5 puan vereyim bari :kaş:

Arka plan grafiği daha güzel olabilirdi ancak oynanışında bir sıkıntı yok ilk defa tilt olmadan oynuyorum bu tarz oyunları

muzlupuding

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Arka plan grafiği daha güzel olabilirdi ancak oynanışında bir sıkıntı yok ilk defa tilt olmadan oynuyorum bu tarz oyunları
Teşekkürler.
Grafik konusunda kimseden yardım almadım ve maalesef yeterli zamanım yoktu:) ama yine de farklı bir havası olduğunu düşünüyordum. farklı gözlerin görmesi iyi oluyor. değerlendireceğim.