Yeni Server Açacağım Daha Tam Karar Veremedim .. Bilgi İçin Çift Tıklaman Yeterli !

Server Açmalımıyım Açmamalımıyım

• Evet

Kullanılan: 2 28.6%
  • Hayır

Kullanılan: 3 42.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba , Arkadaşlar Ben Koray Direk Konuya Gireceğim ..
Ben 8GB Bir Makine Alıcağım Ama Tam Ne Serveri Açacağım Konusunda Karar Veremedim *
Gerekli Plugin , Skript Paketini Yapıcak veya Elinde Olan , Bilgi Dürüst ve Güvenilir Yaşı Mümkünse 18 veya Daha Fazla Olan Bir Pluginer , Skripter veya Ortak Arıyorum Bilginize !
Ve Buildlerimi Yapıcak Bir Builder Arıyorum ama Tabii Derseniz Benim Elimde Bir Map Var Buyrun Bakın
Diye Hay Hay
- Değerlendirilip Alınırsınız! - .

Her Neyse Diyeceklerim Bu Kadar Özel Konuşmak İsterseniz İletişim Adreslerim Altta
discord-1.png

Discord : K9RAY#2589
02ff5b55252ac00403253293049ff609-skype-icon-logo-by-vexels.png

Dipnot : 20 Yaşındayım 8 Yıldır Minecraft 7 Senedirde Server İşleriyle Uğraşıyorum O Kadar da Acemi Değilim Az Çok Bilgim Var Yani :p:DB)

İyi Forumlar İyi Günler !

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
7 Senedir sunucu işleriyle uğraşıyorsun da 7 senedir sunucuların hangi işiyle uğraşıyorsun :/ Pluginer aranıyor builder aranıyor.
Kendim zaten kararsızım demişim yani yapma ve yapmamak konususunda Mesajın İçin Teşekkür Ederim
İyi Forumlar

YasinAlabayTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 2.5 Yıldır Sunucu İşleriyle İlgileniyorum ve Pluginere Hiçbir Zaman İhtiyacım Olmadı 7 Yıllık Tecrübe İle Pluginer Aramanız Garip,
Açıp Açmamanız Sizi İlgilendirir Bence Kendinize Güveniyorsaniz Tereddüt Bile Etmeyin.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni moda OpSkyBlock olmuş :D Nerdeyse her kes OpSkyBlock açıyor. Bana sorarsan sen bi farklılık yapıp Survival aça bilirsin.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kesinlikle skygrid yap türkiyede şuanda yok ve yapımı ise oldukça kolay. bir göz atmanı öneririm

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kesinlikle skygrid yap türkiyede şuanda yok ve yapımı ise oldukça kolay. bir göz atmanı öneririm
Mantıklı ama bizim türk otuncuları lapis arıyor Ama yaparsam eğlenceli olur aslında Teşekkür ederim
İyi Forumlar

[automerge]1523384528[/automerge]
Yeni moda OpSkyBlock olmuş :D Nerdeyse her kes OpSkyBlock açıyor. Bana sorarsan sen bi farklılık yapıp Survival aça bilirsin.
Kuşak çatışması olmuş Galiba biraz :p:D