Duyuru Yeni Sitemiz Minecraftnasil.Com Açıldı!

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar;

yeni sitemiz olan www.minecraftnasil.com yayın hayatına bugün başladı, minecraft ile iligli kafanıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz ve sitemizde şu an halihazırda bin civarı soru bulunmakta, bunların cevaplanması için sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var, en fazla soru cevaplayan ve beğeni puan toplayanlara sitede moderatörlük vereceğiz ve çekiliş ile bir kaç şanslı arkadaşımıza steam dan istediği oyunu alacağız veya isteğe bağlı olarak server da verebiliriz.

Bir başka duyurumuz ise bildiğiniz gibi site ismimizi Gamer.com.tr olarak değiştirdik, çok yakında Gamer.com.tr ana sayfa linkinde onedio.com tarzı bir sistem ile Oyun Haberleri, incelemeleri vb yazılar yayınlıyacağız. Bu sitemiz içinde ayrı bir editör ekibi kurmamız gerekiyor. Oyunlar hakkında yazılar ve Oyun Haberleri yazabilecek, oyun incelemeleri yapabilecek veya video çekebilecek arkadaşlar arıyoruz. 18 yaş üstü ve üniversite öğrencisi olmasını istiyoruz. ilk başta gönüllülük esasına dayansada ilerleyen zamanlarda işini iyi ve sürekli yapan, kendini bize kanıtlayan ve profesyonel olan arkadaşlarla ücretli bir şekilde sürekli çalışmak istiyoruz. Sakaryada ikamet edenler ile yüzyüzede görüşebiliriz.

ilgilenen arkadaşlar bana [email protected] adresinden kendilerini tanıtarak ulaşabilirler.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı :) Siteye item craftı sorabilecekler için bi crafting rehberi koyabilirsiniz.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buna karşı ne kadar konu açıldığını iyi biliyorsunuz. Bu "yeni siteler" ve "minecraft dışı" sistemlerine karşı çok konu açıldı. Her seferinde patlama yaşatan bu konular karşısında hala böyle şeylere neden devam ediyorsunuz ki? Sırf bu olaylar yüzünden kaç kişi yasaklandı forumdan. Bir ara kapidan.al olayına dayanamadığınız için kaldırmak zorunda kaldınız. Ben bir şey diyemem tabi. Sizin siteniz, sizin istekleriniz. Sonuçta kim karışabilir ki..?

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz aceleye gelmis gelistirmelisiniz.

Buna karşı ne kadar konu açıldığını iyi biliyorsunuz. Bu "yeni siteler" ve "minecraft dışı" sistemlerine karşı çok konu açıldı. Her seferinde patlama yaşatan bu konular karşısında hala böyle şeylere neden devam ediyorsunuz ki? Sırf bu olaylar yüzünden kaç kişi yasaklandı forumdan. Bir ara kapidan.al olayına dayanamadığınız için kaldırmak zorunda kaldınız. Ben bir şey diyemem tabi. Sizin siteniz, sizin istekleriniz. Sonuçta kim karışabilir ki..?
İnsanların fikri önemli kardesim :)

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
q2a ya güzel bir minecraft teması giydirebilirdiniz bence..

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
varsa tema tavsiyeniz veya siz yapabilirseniz giydirebiliriz evet, soruların cevaplanması konusunda desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Böyle bir siteye pek gerek olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Google amca ile yapılacak basit bir arama sonucunda bunlardan daha fazla bilgiye ulaşabiliyorsun kişinin böyle bir site ile zaman harcaması bence pek ihtimal dahilinde değil. Şahsi düşüncem olarak minecraft ile ilgili temel olarak hiçbir siteye piyasada ihtiyaç yok hele ki bunun gibi bir site tamamen zaman ısrafı diyebiliriz.
Gamer.com.tr Olarak hayata geçireceğiniz proje tutabilir hatta bir an önce şu forumdan kurtulup daha geniş kapsamlı bir siteye geçmek hepimizin istediği bir şeydir diye düşünüyorum sonuçta forumda sadece sunucu ile ilgili paylaşım ve mesajlar oluyor malum nede olsa 2013 deki kitleyi bir daha yakalayamadık.
Yeni siteler açmayı düşünüp zaman harcamaktansa şu forumu bir düzene sokup eski kitleyi veya yeni gelecek kitleler ile bir yere gelmeyi hedeflemeniz daha mantıklı geliyor. En azından minecraft.türk olarak değilde gelecek gamer.com.tr sitesi hakkında tavsiyeler görüş / öneri vs hakkında bir konu açıp bu yeni siteye geçiş süresini hızlandırmak ve alınacak verimliliği arttırmayı temele almanız size daha fazla şey kazandırabilir.

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Site teması kötü olmuş, pek güzel bir yanını göremedim açıkçası sizden bu kadar kötü bir çalışma beklemezdim hepsi kolay şeyler youtubede'de bulunmaktalar.Yani gereksiz bir site olmuş, yinede başarılar.

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sitede yukarda nedense
Arkadaşlar resimleri hizli resime değil, karşıya yükle kısmından kendi sitemize yükleyelim lütfen. diyor.O zaman imgurdan yükleriz.Yazı şöyle olmalı.Arkadaşlar resimleri resim upload sitelerine değil, karşıya yükle kısmından kendi sitemize yükleyelim lütfen.