Play.SociopathMC.TK | 1.8 PVP Sistemi | HardFaction/Survival | Emek | 1.13.2

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Beğenmedim

Kullanılan: 1 33.3%
  • İdare Eder

Kullanılan: 0 0.0%
  • Geliştirilebilir

• Beğendim

Kullanılan: 0 0.0%
  • Muhteşem!

• Kullanılan toplam oy
    3

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 114920
Sunucu IP: Play.SociopathMC.TK
Sunucu sürümü: 1.13.2
Sunucu türü: Survival/Faction
Sunucu kapasitesi: 200
RAM: 16GB

Eklentiler/Düzenlemeler tamamıyla Türkçeye uygun hale getirilmeye çalışılmıştır, eksik kısımlar için özür dilerim. Bildirirseniz sevinirim.
Oyunu kasan arkadaşlarım, 1.13.2 OptiFine ile girerlerse sorun olmayacağını düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 114921
Öncelikle merhaba dostlarım, kendim hakkında ufak bir bilgi vereyim.
İsmim Arda, yaşım ise Haziran ayında 20.

Her şeyi hazır, oldukça basit, gece gündüz lapisten çıkmadan para/exp kastığınız, hilelerin cirit attığı sunuculardan sıkıldınız mı? O halde doğru yerdesiniz!
Sunucumuz sizleri bir hayli zorlayacak HardFaction bir sunucudur.
Sunucuya girdiğinizde yeni oyuncular için hazırladığım bölümden mutlaka 2 kitabı da alıp okumalısınız.

Klan eklentimiz tamamı ile tarafımca Türkçeleştirilmiştir ve 1,2 ufak ayrıntı eklenmiştir.
/warp, /home gibi komutlar yok (Bunlar yerine /k ev, /k bölgeler komutlarını kullanabilirsiniz, kendi bölgelerinizi kendiniz oluşturun!)
Tamamen vahşi doğanın içindesiniz.
Diğer klan evlerine grief atabilir, saldırı düzenleyebilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı.

Diyelim ki bir klanın bölgesini ele geçirdiniz, eşyalarını almak/yağmalamak istiyorsunuz, fakat sandıkları kilitli ve sandıkları açması için bir yetkili gerekiyor.
Ama o an yetkili kimse açık değil ve sizlerde beklemek istemiyorsunuz, ne mi yapmanız gerekiyor? İzleyelim :çakmak:.

Sunucumuzda her şey sizin elinizde, gerek Nether, gerek End portalı bulmak/yapmak.
Tamamıyla vahşi doğadasınız.

Ekli dosyayı görüntüle 114922
Ekonomi nasıl, nasıl işliyor?
Marketten herhangi bir alım işlemi yapamıyorsunuz, para kazanmanız amacı ile sadece satış mevcut.
(madencilik, çiftçilik, avcılık, odunculuk ya da hayvancılık)
Markette bulunan ürünler dışında bir şey satmak istiyor ya da bir şeyler satın almak istiyorsanız /pazar yazarak oyuncu pazarını ziyaret edebilirsiniz.
Tabii bunun yanında Market eklentimiz ile markette kurabilirsiniz ama.. pek tavsiye etmeyiz.
Sunucumuz yeni açıldığı için tabii ki ilk girdiğinizde boş olacaktır fakat gelecekte tıklım tıklım olacağına eminim, yani öyle umalım :hmm1:
Uzun lafın kısası dostlar, ekonomi tamamıyla siz değerli oyuncularımızın elinde.

Ekli dosyayı görüntüle 114923
Hilelerden, adaletsiz savaşlardan, savaş ortasında oyundan kaçan oyunculardan sıkıldınız mı? Gelin o halde :dost:
KillAura gibi oyuna etkisi büyük/önemli hileler tamamıyla engelli.
Üstelik savaş sırasında oyundan çıkan oyuncular otomatik olarak sistem tarafından öldürülüyor ve sohbet bölümünde gösteriliyor.
Peki hile kullananları sunucudan uzaklaştırıyor muyuz? Hayır.
Siz değerli oyuncularımızı kaybetmeyi asla istemeyiz, bunun için uzaklaştırmak yerine doğru yolu göstermeyi tercih ediyoruz :dost:
Israrla hile kullanmaya çalışmaya devam ederse de.. yapacak bir şeyimiz yok. Sistemimizin gerekeni yaptığını düşünüyoruz.
Ayriyeten hile kullanmak oyun zevkinizin düşmesine, sıkılmanıza sebebiyet verecektir, gelin bırakın doğru yola yönelin :asık:

NOT: Ping sebebi ile bazen "hile" tespit edilip atılma durumunuz olabilir, bundan dolayı şimdiden özür dileriz. Sistemi değiştirmeye/geliştirmeye çalışıyorum.
(Eklenti bana ait değildir, yanlış anlaşılmasın)

Ekli dosyayı görüntüle 114925

Başlangıç Alanı (Doğuş bölgesi)
Ekli dosyayı görüntüle 114926

Yetkili Tablosu (Alım şu an için yok, gerek duyarsam yapacağım)
Ekli dosyayı görüntüle 114927

Market (Üst Kat)
Ekli dosyayı görüntüle 114928

Market (Alt Kat)
Ekli dosyayı görüntüle 114929

Başlangıç Alanı
Ekli dosyayı görüntüle 114930

Ekli dosyayı görüntüle 114931
Sunucumuzdaki her şeyden burada bahsedemedim üzgünüm, sunucumuza gelip kendi gözlerinize görebilirsiniz her şeyi.
Yeniliklere açık bir insanım (abartı şeyler olmadığı sürece). Her birinizin tavsiyesini, önerisini seve seve dinlerim, diğer oyuncularımızla da paylaşırım ve yoğun ilgi gelirse sunucuya bu yeniliği getirmekten mutluluk duyarım :kgül:

Sunucumuza adım atacak hiçbir kişiye adaletsiz davranmıyorum/davranmayacağım. Sunucumuz kalabalık hale gelirse eğer bende yetkili rolümü bir kenara bırakıp sizler ile oynamaktan mutluluk duyacağım :)
Hepinize iyi oyunlar dilerim şimdiden, sevgilerle.

Son düzenleme:

ArdaBCivas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+20'de event, +30'da VIP çekilişi olacaktır