Yeni YouTube Kanalım !!

Dojidoshi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
HEPİNİZE MERHABA ARKADAŞLAR yeni bi bir Youtube kanalı açtım ve oraya minecraft videoları yüklemekteyim, skyblock oynayıp gelişimimi kayıt altına alıp ufak bir montajla videolar haline getirip sunumu hazırlıyorum ancak videolarım çok izlenmiyor ve yorumda almıyor bu ytüzden yaptığım işin iyi mi yok sa kötü mü olduğunu anlayamıyorum bana destek olup videom hakkında çnerilerde bulunur musunuz gerçekten çok makbule geçer youtube üzerinden de bu gönderinin altına yorum yaparakta bana ulaşabilirsiniz desteğinizi bekliyorum lütfen görüşlerinizi iyi kötü deyip ayırdıma gitmeden yazın benim için gerçekten de çok önemli cansınız iyiki varsınız <3

Alharu

İlerlemenin sırrı başlamaktır.
En iyi cevaplar
20
Ruh hali
Görüntü kalitesini biraz daha arttırırsan iyi olur. Başarılarının devamını dilerim.

Dojidoshi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim, bir sonraki videomda kaliteyi arttırmaya başlıyorum yüklemesi uzun sürdüğü için yapmıyordum dikkat edeceğim <3

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
build kısımlarında dış çekim modu kullanabilirsin daha güzel gözükür ayrıca singleplayer oynamak yerine büyük sunucularda oynarsan sunucu kitlesinide kanalına çekebilirsin ayrıca sunucu ismi aratılınca senin videon çıkar ve tıklanma sayın artabilir.

Dojidoshi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu an dış çekim modunu indiriyorum bir sonraki videomda hem kalite artmış hem de kullanabilmiş olursam dış çekim moduyla çekimler gelmiş olacak yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar <3