Bilgilendirme Yenilikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba,
Yönetim ekibi olarak uzun zamandır forumda gereksiz konu kalabalığı ve aranan şeylerin bulunamamasından şikayetçiyiz. Bu sorunu nasıl giderebiliriz diye düşündük ve hepimiz için daha iyi olacağına inandığımız bir kaç yenilik yapmaya karar verdik.

İşte o yenilikler !

1. Daha çabuk yardım almanız için " Minecraft Destek " bölümü kuralları değiştirildi. ( İncelemek için tıklayın )
  2. Aranan konuların daha çabuk bulunması için " Minecraft Mühendisleri " bölümü kuralları değiştirildi. ( İncelemek için tıklayın )
  3. Konu kalabalığını azaltmak adına Seedler, Ekran Görüntüleri, Fan Çalışmaları, Oyuncu Karakterleri ( skins ) yeni forumlar açıldı.
  4. Yenilik sevenler için yeni kategorimiz " Diğer Platformlar " ve beraberinde " Minecraft : Xbox 360 Edition" ve " Minecraft Pocket Edition " forumları açılmıştır.
Gelişen ve değişen forumumuz adına hepimize hayırlı uğurlu olması dileklerimizle.
Minecraft Türk Forum Yönetimi

AlperenSen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Özensiz mesaj göndermek yasaktır. [ Düzenleyen ; Patrayanist ]

reykral16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
başarılarınızın devamını dilerim tebrikler çok iyi bir site yöneticisiniz :)

LyconTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi olmuş bazı kurallar.Böyle olmasaydı herkes bi IP veriyo sonra diyoki ''beni şu çağırdı diyin'' diyo çok gereksiz konular vardı.

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
Güzel yenilikler... Başarılarınızın devamını dilerim.

Fafala45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarının bende devamını dilerim

baran2718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten iyi olmuş özellikle şu çevrimiçi çevrimdışı yazılarını beğendim bu arada başarılarınızın devamını dilerim.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum gerçekten güzel oldu.Bu kadar başarılı olacağını hiç düşünemezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...