YENİTÜRKMC / 1.8.3 / Emekle Vip Alma / Oy Sistemi / Balık Sistemi / Meslekler /

metin53487

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

IP : YeniTurkMC.Nitrado.Net
Sürüm : 1.8.3
Website : http://yeniturkmc.mc.tc/
Sunucu Türü : Survival

Meslek Sistemi : Bu Özellik Sayesinde Normal İşlerinizi Yaparken Mesela Blok Kırarken , Madene Inerken Otomatik Para Kazanırsınız. Çok Çabuk Para Kazanarak Istediğiniz Itemi Alabilirsiniz.

Market Ve Ihale : Bu İki Özellik Biraradadır , Tamamen Türkçedir.

Balık Sistemi : Balıktan Edit Veya Maden Malzemesi Gibi Malzemeler Çıkmaktadır.Balık Bulmanın Yolları Ya Elle Tutmak Yada Görevlerden Kazanmak (Tüm Görevlerin Ödüllerine Balık Ek Olarak Eklenmiştir.)

TürkLirası Sistemi : Konunun Başlığındaki Gibi Emekle Vip Kazanabilme Bu Yöntemle Olmaktadır. Bir Oyuncu Her Blok Kırdığında Kendisine 1 Puan Eklenir. 30.000 Puanda 1 TL Kazanır. Kazandığı TürkLiraları İle Isterse Kendine VIP , OyunParası , Edit Kazma , Edit Set , Edit Kılıç Alabilirler.

Mağaza Sistemi : Bu Sistem TürkLirası Ile Çalışmaktadır. Chestcommand Plugini Ve Skript Yardımıyla Oyundan Kolayca VIP , OyunParası , Edit Kazma , Edit Set , Edit Kılıç Alınabilir.

Kasa Sistemi: Kasayı Anahtarla Açıp Item Kazanılabilen Bir Sistemdir. Anahtarları Ya Eventlerden Yada Bizi Forumlarda Oylayarak Kazanıcaksınız. [Ordaki Büyülü Kazma Ipeksi Kazmadır. %2 Ihtimalle Çıkarttım, Darısı Başınıza :D]

OY Sistemi : Bu Sistemde 1 Dakika Içinde Oy Vererek 1'Er Adet Oy Ve Şans Kutusu Anahtarı Kazanıcaksınız. Günde 1 Kez Oy Verebilirsiniz.

1. 41 Kere Maşallah kdkdkdk
  2. Ek Olarak /Görev Eklendi Görev Yaparak Rütbe Atlayabiliceksiniz !

Son düzenleme:

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çok hoş olmuş!

metin53487

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server'e Girdim Oy İçin hiçbir Bilgi Verilmemiş Bu Yüzden Sandığı Açamadım Onun Dışında VIP Ayrıcalığınız Adam Küfür Etsene Hakaret Etsede Devam Ediyor Onun Dışında Tek Değişikliğiniz Spawner Geliştirme Ve Ufak Meslekler.
Puanım:10/4 (10 Üzerinden 4)
Oy Hakkında Spawnda Shift + Sağ tık Ile Açabilirsiniz Yazıyor. Vip Ayrıcalığı derken ? şu an 2 YıldırımVip Sınırsız Banlı Hile Kullanmaktan Sence Ayrıcalıklı Bir Sunucuda Böyle bir şey Olurmu ? Moderator Bile "Lan" Dese 5 Dk Mute Atıyoruz Vipleremi Ayrıcalık Yapıcağız Lütfen 10 Dk Oynayarak Yorum Yapmayın.

DolunaySentinus

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Severek Oynadığım Güzel Bir Server.Yenilikleriyle Ve Farklarıyla Oyuncuların Güzel Bir Serverde Oynamasını Sağlıyor. Servere Oyum 10/10 (10 Üzerinden 10)

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baltacılar gelmiş metin. :D

Baltacılar gelmiş metin. :D

EmreZengin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu gezdim ve pek fazla hoşuma gitmedi, umarım en kısa zamanda gelişirsiniz ve beni şaşırtırsınız. Başarılar dilerim.

metin53487

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+25 online ve 2 haftada 17 vip satisi ile devam ediyoruz.

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu devam etmez.. Emekle vip, edit v.s eklemişsiniz ama siz vip satislarini yanlis anlamissiniz.. vip satma davasi sunucunu. aylik lirasini odemek icin vip satilir.. Ayrica survival sunucuda edit olmasi ayri bir kafa..
Sunucuyu kotu yapma ile israr etmissiniz.
Bu baltalama degildir..
Basarilar. Nasil devam edecekse..
Verdigim puan; 5/10 (10 uzerinden 5)

metin53487

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu devam etmez.. Emekle vip, edit v.s eklemişsiniz ama siz vip satislarini yanlis anlamissiniz.. vip satma davasi sunucunu. aylik lirasini odemek icin vip satilir.. Ayrica survival sunucuda edit olmasi ayri bir kafa..
Sunucuyu kotu yapma ile israr etmissiniz.
Bu baltalama degildir..
Basarilar. Nasil devam edecekse..
Verdigim puan; 5/10 (10 uzerinden 5)
Ben Vip Sayısını Sunucuya Olan Güveni Göstermek Amaçlı Söledim. + Olarak Bu Sunucu Devam Etmez Gibi Yorum Yapma +30 Online Çekiyoruz Çoğu Kişi Seviyor Birkaç Kişi Sevmiyor Diyemi Kapanıcak Sunucumuz.

Guevara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

IP : YeniTurkMC.Nitrado.Net
Sürüm : 1.8.3
Website : http://yeniturkmc.mc.tc/
Sunucu Türü : Survival

Meslek Sistemi : Bu Özellik Sayesinde Normal İşlerinizi Yaparken Mesela Blok Kırarken , Madene Inerken Otomatik Para Kazanırsınız. Çok Çabuk Para Kazanarak Istediğiniz Itemi Alabilirsiniz.

Market Ve Ihale : Bu İki Özellik Biraradadır , Tamamen Türkçedir.

Balık Sistemi : Balıktan Edit Veya Maden Malzemesi Gibi Malzemeler Çıkmaktadır.Balık Bulmanın Yolları Ya Elle Tutmak Yada Görevlerden Kazanmak (Tüm Görevlerin Ödüllerine Balık Ek Olarak Eklenmiştir.)

TürkLirası Sistemi : Konunun Başlığındaki Gibi Emekle Vip Kazanabilme Bu Yöntemle Olmaktadır. Bir Oyuncu Her Blok Kırdığında Kendisine 1 Puan Eklenir. 30.000 Puanda 1 TL Kazanır. Kazandığı TürkLiraları İle Isterse Kendine VIP , OyunParası , Edit Kazma , Edit Set , Edit Kılıç Alabilirler.

Mağaza Sistemi : Bu Sistem TürkLirası Ile Çalışmaktadır. Chestcommand Plugini Ve Skript Yardımıyla Oyundan Kolayca VIP , OyunParası , Edit Kazma , Edit Set , Edit Kılıç Alınabilir.

Kasa Sistemi: Kasayı Anahtarla Açıp Item Kazanılabilen Bir Sistemdir. Anahtarları Ya Eventlerden Yada Bizi Forumlarda Oylayarak Kazanıcaksınız. [Ordaki Büyülü Kazma Ipeksi Kazmadır. %2 Ihtimalle Çıkarttım, Darısı Başınıza :D]

OY Sistemi : Bu Sistemde 1 Dakika Içinde Oy Vererek 1'Er Adet Oy Ve Şans Kutusu Anahtarı Kazanıcaksınız. Günde 1 Kez Oy Verebilirsiniz.

İsterseniz siteniz için daha profosyonel bir web sitesi hazırlayabilirim.