Medly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Musallat Korku Haritası

Yapımını 50 saatte tamamladığımız bir korku haritası ile karşınızdayız, Türkçe seslendirme ile korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz!
Türkçe seslendirilmiş efsane korku haritasının detayları ve indirme linki;

Kurallar;
Sürüm: 1.12.2
Oynanış Türü: Tek Kişilik
Ana Ses: %100
Müzikler: %0
Gamemode: 2 (Otomatik Ayarlanıyor.)

İndir: Buraya Tıkla

UYARI: Haritada JumpScare vardır. Tüm sağlık sorunlarından haritayı oynayan kişi sorumludur.

-Güncellendi- : Lobi Düzenlendi, Ufak hatalar giderildi.

Hikaye:
Tunahan arkadaşlarıyla kamp yaparken ormanı keşfetmek için biraz yürümeye karar verir, bir anda ormanda kaybolduğunu fark eder. Karşısında terk edilmiş bir ev vardır. Ve macera başlar..

136897

133127

Son düzenleme:

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ellerine sağlık, iki kişilik versiyonunu da yapmayı düşünür müsün?

TunahanYalcın

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dürüst olmak gerekirse, düşünmeyiz herhalde.Haritayı oynadın mı, nasıl buldun ?

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritayı oynadım ama bir yandan üzüldüm. Şöyle ki korku haritası yapmak zorunda değilsiniz. Bunun için birçok bilgiye ihtiyaç var. Texture paketini bizim haritadan birebir kopyalamışsın. Tabii ki lisanslı bir paket değil veya kullanmak yasak değil. Ama bari kaynak paketinin adını değiştirseydin veya bizim eski haritadan kalma seslendirmeleri silseydin. Hiçbir editleme yapmadan haritamızdan kopyalanmıştı. Sanki harita texture paketine göre şekillenmiş ve zorlama olmuştu. Oynanış süresi sürekli evde yukarı aşağı inip çıkmaktan dolayı 15 dk olmuş. Arka plan sesi yoktu, koydunuz mu bilmiyorum ama ben evin içerisinde tamamen sessiz oynadım. Evin içi ufak olduğu için korku haritası için pek elverişli değil. Körlük verilmesini hiçbir haritada sevmem daralıyorum, buda aynı şekildeydi. Şifre odasına gelince, "acaba bizim haritada ki şifre ile aynı mı" diye kendi kendime sordum. Ve şaşırmadığım şekilde şifre de, bizim harita da bulunan şifre ile aynıymış. İşin özü, özgün bir harita olmasını beklerdim. İnternette onlarca farklı texture sitesi var. Her blok için istediğinizi koyabilirsiniz özgürsünüz. Ama birebir kopyalama yapmak farklı bir durum. Texture paketi editleme konusunda bilgiye ihtiyacın varsa seve seve yardım ederdim. Onun dışında, harita güzel bir senaryo uygulamak için çok ufak ve elverişsiz, seslendirmeler çok daha fazla olabilirdi. Kısacası baya gelişime açık bir harita. Yinede texture paketi dışında ortada emek var, ona saygılıyım. Daha güzel haritalar yapmanızı umuyorum.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben indirdim, 5 dakika falan oynayıp kapattım, çok yavaş ilerliyor, sarmadı

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet türk milleti olarak güzel korku filmi yapıyoruz. Ancak konu harita ve oyuna gelince aynı şeyi söyleyemiyorum.Tabii emek harcıyorsunuz bir şey diyemem bende nasıl yapılıyor aslında pek bilmiyorum ancak bir öneri sunabilirim. Gerçek hikayelerden yol çıkıp bir şeyler yaparsanız daha güzel olabilir.

Anceph

Ağaç Yumruklayıcı
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı oynadım ama bir yandan üzüldüm. Şöyle ki korku haritası yapmak zorunda değilsiniz. Bunun için birçok bilgiye ihtiyaç var. Texture paketini bizim haritadan birebir kopyalamışsın. Tabii ki lisanslı bir paket değil veya kullanmak yasak değil. Ama bari kaynak paketinin adını değiştirseydin veya bizim eski haritadan kalma seslendirmeleri silseydin. Hiçbir editleme yapmadan haritamızdan kopyalanmıştı. Sanki harita texture paketine göre şekillenmiş ve zorlama olmuştu. Oynanış süresi sürekli evde yukarı aşağı inip çıkmaktan dolayı 15 dk olmuş. Arka plan sesi yoktu, koydunuz mu bilmiyorum ama ben evin içerisinde tamamen sessiz oynadım. Evin içi ufak olduğu için korku haritası için pek elverişli değil. Körlük verilmesini hiçbir haritada sevmem daralıyorum, buda aynı şekildeydi. Şifre odasına gelince, "acaba bizim haritada ki şifre ile aynı mı" diye kendi kendime sordum. Ve şaşırmadığım şekilde şifre de, bizim harita da bulunan şifre ile aynıymış. İşin özü, özgün bir harita olmasını beklerdim. İnternette onlarca farklı texture sitesi var. Her blok için istediğinizi koyabilirsiniz özgürsünüz. Ama birebir kopyalama yapmak farklı bir durum. Texture paketi editleme konusunda bilgiye ihtiyacın varsa seve seve yardım ederdim. Onun dışında, harita güzel bir senaryo uygulamak için çok ufak ve elverişsiz, seslendirmeler çok daha fazla olabilirdi. Kısacası baya gelişime açık bir harita. Yinede texture paketi dışında ortada emek var, ona saygılıyım. Daha güzel haritalar yapmanızı umuyorum.
Sizin haritanızı oynamayı çok isterim link verebilir misiniz?

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hala harita yapıyorsanız yardım etmek isterim