Yeter Artık !

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba bu konuyu açma sebebim forumda hala dolaşan aramızda olan koca yürekli arkadaşlar bunlara YETER ARTIK diyorum 1 tanesini geçen yakaladık hala uğraşıyor bizimle ne derseniz deyin ben bunu paylaşacağım.

Bildiğiniz gibi avatar sunucumuz var.
bu sunucuya utanmadan bot atıp sunucuda oynamaya kalkıyor gidip skype adresine kadar bulduk.
Ben bunu paylaşacağım yetkililer eğer sakıncalı ise uyarsınlar fakat bu konuyu kilitlemeyi felan düşünmüyorum.

Bu cahil kişiliğe sahip kişini Adı "KerimCan Kiraz" Dır.
Oyundaki isimi KerimCan'dır
Skype Adı : Kerimcan Minecraft
Skype İletişim Adresi : facebook:kerimcankiraz
Facebookunu bulup ailesine ulaşmayı düşünüyorum artık sizde böyle olmayın bunlar minecraftta bulunan 2,3 Cahil kişilikli insanlar bunları barındırmayalım aramızda.

Eğer Kural ihlali veya yasal olmayan bir şey barınıyorsa kusura bakmayın bunu yapmam gerekiyor bıktırdı artık beni.
@AdexTR @Cardinal41 @KediliDondurma @KaLix @NeveseRC @asd3 @AhmetSCK @xXxcCcEC

Böyle cahil kişilikli kişileri toplayıp toplu bir dava açmayı planlıyorum arkamda sağlam kişiler var eğer bulduğunuz kişileri skype adresime gönderebilirsiniz.

Skype Adresim : [email protected]

Reypax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bot atanlar genellikle 13 yaş altı oluyorlar. Bu yüzden dava açmakla uğraşmanı tavsiye etmem. Sunucuya bot atmak engellenebilir olduğu için mahkeme takipsizlik kararı vericektir. Ve mahkemeyi boşa yorduğun için hapis cezası bile yiyebilirsin. Mahkeme masrafları falanda var zaten. Sıkıntı yani hiç bulaşma derim. Paralı bot eklentilerini alarak botu engelleyebilirsiniz. Ddos olsa tamam ancak bot diyosun yapıcak bir şey yok. Dava, özellikle Toplu Dava açarsan resmen kendine açmış olursun :D en az 2 yıl sürer mahkeme sonra masrafları yersin. Bide adamları boşuna uğraştırdın diye dava açtığın kişiler sana dava açsa ezilirsin, hapis cezası yersin. Önerim hiç uğraşma al bi paralı eklenti keyfine bak.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba,
Seni severim @Hüseyin09123 dava ile uğraşmana gerek yok ki zaten bunun gibi bir duruma dava açılmaz sen açmayı talep etsen de onlar kabul etmez hakime gidip "Minecraft sunucuma bot atıyorlar bu yüzden dava açtım" diyemezsin he şunu yapabilirsin belki siber suçlara gidebilirsin oradan belki yardım görebilirsin fakat yine de sunucunu güçlendirmek tamamen senin sorumluğundadır.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba,
Seni severim @Hüseyin09123 dava ile uğraşmana gerek yok ki zaten bunun gibi bir duruma dava açılmaz sen açmayı talep etsen de onlar kabul etmez hakime gidip "Minecraft sunucuma bot atıyorlar bu yüzden dava açtım" diyemezsin he şunu yapabilirsin belki siber suçlara gidebilirsin oradan belki yardım görebilirsin fakat yine de sunucunu güçlendirmek tamamen senin sorumluğundadır.
Zaten davadan kastım "Siber Suçlar"'Dır

Bot atanlar genellikle 13 yaş altı oluyorlar. Bu yüzden dava açmakla uğraşmanı tavsiye etmem. Sunucuya bot atmak engellenebilir olduğu için mahkeme takipsizlik kararı vericektir. Ve mahkemeyi boşa yorduğun için hapis cezası bile yiyebilirsin. Mahkeme masrafları falanda var zaten. Sıkıntı yani hiç bulaşma derim. Paralı bot eklentilerini alarak botu engelleyebilirsiniz. Ddos olsa tamam ancak bot diyosun yapıcak bir şey yok. Dava, özellikle Toplu Dava açarsan resmen kendine açmış olursun :D en az 2 yıl sürer mahkeme sonra masrafları yersin. Bide adamları boşuna uğraştırdın diye dava açtığın kişiler sana dava açsa ezilirsin, hapis cezası yersin. Önerim hiç uğraşma al bi paralı eklenti keyfine bak.
Aklımda daha değişik fantaziler var onlara başvurucam yakında :) "QuiqTarzında:)"

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu tam okuyamadım fakat bot koruması kesin olarak mevcut. Şu anda korumayı görüyorsun biraz daha dikkatli bak.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu tam okuyamadım fakat bot koruması kesin olarak mevcut. Şu anda korumayı görüyorsun biraz daha dikkatli bak.
Zaten zarar v.b hiçbirşey veremiyorlar sadece sunucu cpu sunu vede chatı etkiliyorlar. Vede dediğini tam anlayamadım kusura bakma.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zaten zarar v.b hiçbirşey veremiyorlar sadece sunucu cpu sunu vede chatı etkiliyorlar. Vede dediğini tam anlayamadım kusura bakma.
Bot koruması benim falan diyor.

Öncelikle merhaba,
"Oyun sunucuma yasa dışı yazılımlar ile zarar verme, işimi yapmama engel olma..." diye ciddi deriz o zaman.

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2. Arkadaşıda tespit ettik ip adresinide bulduk vermek istemiyorum burda oyundaki adı : İBozukPara bilgilerini araştırmaya başladık.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
KerimCanK o arkadaşımızın nicki.Kendisi 8.sınıfa gittiğini biliyorum,ve zaten çoğu insanda onu sevmiyor.

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kötülüğe kötülükle karşılık vermeyin ! Lakin o sizi hala rahatsız ediyorsa onunla irtibatını kesin !

MT2MT1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle Konular Açarak Anca Kendini Yorarsın Bize Söleyince Kimse Sana Yardım Edemez O Arkadaşın İsminide Paylaşman Yasak Bir Şey
Zaten Professional Bir Bot Uygulaması Olmadıkça Zararı 0 O Chatıda Engelleyebilirsin Kolay Hadi Şöyle Olursa Haklısın Gelişmiş Bot Programları Botu Sunucuya Atılırsa Tekral Sokuyor Ve Normal İsimlerle Böyle Bir Şey Olursa Haklısın Ama Öyle Bir şey Yok Gibi Boşuna Konu Açıp Hem Bizim Hemde Kendinin Zamanını Aldın Ve Bu Arada İP Adresini Almışsın Paylaşırsan Adam Siber Suçlara Gitme Hakkına Kavuşur Dikkatli OL.

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence hiç onlarla uğraşma. Onlardan ders al. Sunucunun korumasını geliştir, sağlamlaştır. Bundan sonra biri yine gelir aynı şeyi yapar. Yapamadığı sürece canı sıkılıp bırakır. Onlar seni değil sen onları sıkacaksın. :)