Yeteri kadar oyuncu çekemedik ne denersek deneyelim yapamadık bundan dolayı plugin ve mapı sattık herkese iyi forumlar ve iyi oyunlar. Duyduğuma göre

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sorunları vb. şeyleri hallettim sunucu saat 12:30'da tekrar açılacaktır. Tekrardan böyle bir sıkıntı içerisinde kaldığımız için özür dileriz. Sıfırladığımız yüzden Telafi Eventi yapılacaktır.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu tekrar aktif olmuştur. Sunucumuza gelip /kit yazıp telafi kitini seçerek telafi ödülünüzü alabilirsiniz. İyi oyunlar.

J3yEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Gayet Eğlenceli Ve Başarılı Başarılarınızın Devamını Dilerim.

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Düzeni 8/10
Sunucu Düzeni Geliştirilmeli 4/10

Başarıler Dilerim.

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pl Paketi Sade Olmuş
Tabdakinler Bozuk?
Azda Bilgim Var Yani Düzeltirseniz Güzel Olur.

Bu Yazdıklarımı DÜzeltmeniz İçin Yazıyorum Başarılar.

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Sizinle Çalışmaya İsterim.
Sunucudaki >> Adım Areliss.
Tabdaki Taglar Bozuk , Yandaki Tablo Dağa İyisi Eklenebilrmis , Tabdaki Truvasky Çok Klasik Olmuş Wb wb.

Bunları Düzenleyerek Sunucuya Renk Katmış Olursunuz Mesala Motd Çok Kötü Olmuş.

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Sizinle Çalışmaya İsterim.
Sunucudaki >> Adım Areliss.
Tabdaki Taglar Bozuk , Yandaki Tablo Dağa İyisi Eklenebilrmis , Tabdaki Truvasky Çok Klasik Olmuş Wb wb.

Bunları Düzenleyerek Sunucuya Renk Katmış Olursunuz Mesala Motd Çok Kötü Olmuş.

Gerekli düzenlemeleri yapacak düzeydeyim kendim halledebilirim ilginiz ve yardim etme isteğiniz için teşekkür ederim.

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarim iyi yerlere gidersiniz.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
sunucuya girmedim konudan gördüğüm kadarını yazacağım
- Spoyler olarak eklediğin yazıları küçük resimler ile destekleseydin daha hoş olurdu bence
- pek dikkat etmedim ama bi kişi daha yazmış bunu ben gende yazacağım diyer builderin aksine edit baya acemice olmuş kısa sürede güncellenmeli bence
- bir de tavsiye vereceğim o autosell olması lazım kulandığınız sanırım o zamanla kullanan arttıkça tps yi 5-6 ya kadar düşürebiliyor dikkat edin
BAŞARILAR

TruvaSky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya girmedim konudan gördüğüm kadarını yazacağım
- Spoyler olarak eklediğin yazıları küçük resimler ile destekleseydin daha hoş olurdu bence
- pek dikkat etmedim ama bi kişi daha yazmış bunu ben gende yazacağım diyer builderin aksine edit baya acemice olmuş kısa sürede güncellenmeli bence
- bir de tavsiye vereceğim o autosell olması lazım kulandığınız sanırım o zamanla kullanan arttıkça tps yi 5-6 ya kadar düşürebiliyor dikkat edin
BAŞARILAR
Yorumun için teşekkürler. Autosell zaten kaldırdım satış çubuğu ekledim. Iconomy yüzünden paralar sıfırlayıp duruyordu başka bir plugin ile destekledim ve chestshop kabul etmeyince market kapandı. Marketi sanal yapıyorum. Edit spawna taşındı. Yenilenme hızı arttırıldı.