Yetkili alımlarına son verilmiştir. -Craftarius

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alımlar sona ermiştir.

Son düzenleme:

Dragon_Coder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Metehan
Uzmanı olduğun sunucu türü: Faction - Skyblock - PvP
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?: Evet Daha Önce 1 Ekiple Çalıştım KediNetwork Diye Bir Sunucu Kurmuştuk Ortalama 20 Kişi Alıyordu Sunucu Hubdu Ama Ne Yazık ki Tutmadı :'( Hala Hatırlıyorum Admin Vatandelisi38 Builder ın ismini unuttum Kurucu Zerrx Falan Başka Kişilerde Vardı Unuttum.
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Photoshopta iyiyimdir ve Visual Basic Dilini Öğrenmeye Çalışıyorum.
Neden seni seçmeliyiz?: Kurucuya Ve Oyunculara Saygım Çoktur Kurucu Bir Şey Yapıcaksa Yapma Diye Tehdid Etmem Zorlamam O Onun Sunucusudur Ama Öneri Veririm Eğer Yapacağı çok Kötü Bir Şeyse Sunucu Batıracak Kadarsa Baya Bir Uyarırım. Komut Bilgim ise: :D
Katmak istediklerini sırala: Ben Küfür Eden Bir Ekiple Çalışmak istemem inşallah Sizin yetkilileriniz Normal Yönetim Ekiibi Olarak Küfür Etmiyordur. Bide Sunucunuzda Grafiker Arıyorsanız Olabilirim. Espiri Yapmayı Severim.
Günde ortalama ayırabileceğin süre: 5 saat
Discord(Zorunlu): Dragon Coder#3948

EĞER BENİ BEĞENMEDİYSENİZ VE YAPMAK İSTEMİYORSANIZ LÜTFEN MESAJIMI CEVAPLAYIN VE "YETKİLİ OLARAK SEÇİLMEDİNİZ" YAZIN.

Son düzenleme:

Dragon_Coder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?: Evet Daha Önce 1 Ekiple Çalıştım KediNetwork Diye Bir Sunucu Kurmuştuk Ortalama 20 Kişi Alıyordu Sunucu Hubdu Ama Ne Yazık ki Tutmadı :'( Hala Hatırlıyorum Admin Vatandelisi38 Builder ın ismini unuttum Kurucu Zerrx Falan Başka Kişilerde Vardı Unuttum.
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Photoshopta iyiyimdir 2 Yıllık Photoshop Tecrübem Var ve Visual Basic Dilini Öğrenmeye Çalışıyorum.
Neden seni seçmeliyiz?: Kurucuya Ve Oyunculara Saygım Çoktur Kurucu Bir Şey Yapıcaksa Yapma Diye Tehdid Etmem Zorlamam O Onun Sunucusudur Ama Öneri Veririm Eğer Yapacağı çok Kötü Bir Şeyse Sunucu Batıracak Kadarsa Baya Bir Uyarırım. Komut Bilgim ise: :D
Katmak istediklerini sırala: Ben Küfür Eden Bir Ekiple Çalışmak istemem inşallah Sizin yetkilileriniz Normal Yönetim Ekiibi Olarak Küfür Etmiyordur. Bide Sunucunuzda Grafiker Arıyorsanız Olabilirim. Espiri Yapmayı Severim.

EĞER BENİ BEĞENMEDİYSENİZ VE YAPMAK İSTEMİYORSANIZ LÜTFEN MESAJIMI CEVAPLAYIN VE "YETKİLİ OLARAK SEÇİLMEDİNİZ" YAZIN.
Pardon Zaten 18+ Müş iyi Forumlar :)

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Photoshopta iyiyimdir ve Visual Basic Dilini Öğrenmeye Çalışıyorum.

Başvuru için teşekkürler, her türlü yaşa açığız önemli olan akıl yaşıdır. Gerekli feedback discord adresinizden sağlanacaktır.

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Taha Ömer
Uzmanı olduğun sunucu türü: Factions
Daha önce sunucu açtın mı?(Eğer varsa Minecraft Türkiye konu linki): Ben sunucu açmadım fakat yaklaşık 25 sunucuda Rehber olarak çalıştım.
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?: Evet
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Discord'dan anlarım. Buildim iyidir, Rehberliğim çok iyidir.
Neden seni seçmeliyiz?: Çünkü Rehberliğim çoğu kişiye göre iyi, saygılıyım, adilim, sunucuda 4-7 saat arası aktif olabilirim, Türkçeyi iyi ve güzel kullanırım
Katmak istediklerini sırala: Sunucuya oyuncu çekebilecek script veya plugin fikirleri, haritalar, klanlar arası rekâbet vb.
Günde ortalama ayırabileceğin süre: Hafta içi 4-7 saat, hafta sonu 6-10 saat.
Discord(Zorunlu): Abur Cubur Bükücü#6698
Oyundaki Nickim: AburCuburBukucu
ÖNEMLİ NOT: Ben sunucuda Rehber olarak çalışmak istiyorum ve bana sunucudan gelen paradan bir miktar vermenize gerek yok, teşekkürler!

Son düzenleme:

felity

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Efehan

Uzmanı olduğun sunucu türü: Bir sunucu türüne özel yeteneğim yok, kodlama ve tasarımda her türlü şeyi yaparım.

Daha önce sunucu açtın mı?(Eğer varsa Minecraft Türkiye konu linki): Evet, konularını bulamadım mâlesef.

Daha önce bir ekiple çalıştın mı?: Evet yaklaşık 16-17 kez

Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Kodlama, Tasarım vs. Discord botu kodlayabilirim.

Neden seni seçmeliyiz?: Kendimi tanıtarak bunu size sağlamayı deneyeceğim; Felsefe olarak her şeyin yapay zekaya yaptırılabileceğini düşünüyorum. Bot ve değişik scriptler kodlayarak sunucunuzda bir devrim gerçekleştirebilirim belki en iyi Türk sunucusu oluruz birlikte ha?

Katmak istediklerini sırala: Yukarıda bahsettim :)

Günde ortalama ayırabileceğin süre: Hafta içi 6 saat. Hafta sonu 24 saat.

Discord(Zorunlu): ! Felity ¹⁸⁸¹⁻¹⁹³∞#5876

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Ahmet
Uzmanı olduğun sunucu türü:Rpg
Daha önce sunucu açtın mı?(Eğer varsa Minecraft Türkiye konu linki):Hayır
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?:Ekiple plugin testleri yaptık dcden konuşurduk pluginleri falan denerdik dnd server kurar rpg yapardık
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi):Rpg yönetim, rehber.
Neden seni seçmeliyiz?:Sunucuda rpg kısmında yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ve sampda rpg konusunda heavy rp yapabildiğim için rpg sunucusu denetleyebilirim onun dışında rehberlik yapabilirim
Katmak istediklerini sırala:Daha iyi bir rpg ortamı
Günde ortalama ayırabileceğin süre:3-4 saat
Discord(Zorunlu): LahmacunAbi#0870

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetkili alımları için başvurmayı düşünen arkadaşlar, 22 Aralık Cumartesi gününe kadar ilgilenmek istedikleri alan hakkında çalışmalarını, örneklerini, prototiplerini ve projeleri hazırlamış olmalıdırlar. Yetkili alımları elle tutulur projelere göre ve sesli bir şekilde yapılacaktır. Örneğin; Mimar olmak istiyorsanız sunucuda bulunan Faction oyununa bir warp yani ışınlanma bölgesi tasarlamanız gerekmektedir, bir Skriptersanız kendize özgü veya kullanışlı olduğu düşündüğünüz skripti hazırlayıp çalışır duruma getirmelisin. Kısacası kendisini iyi ifade edip, güzel sunum yapan yetkiyi kapar!

Discord adresimden beni ekleyip sunucu discordunun davet linkini talep edebilirsin: Witchery#5147

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim:Ahmet
Uzmanı olduğun sunucu türü:Rpg
Daha önce sunucu açtın mı?(Eğer varsa Minecraft Türkiye konu linki):Hayır
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?:Ekiple plugin testleri yaptık dcden konuşurduk pluginleri falan denerdik dnd server kurar rpg yapardık
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi):Rpg yönetim, rehber.
Neden seni seçmeliyiz?:Sunucuda rpg kısmında yardımcı olabileceğimi düşünüyorum ve sampda rpg konusunda heavy rp yapabildiğim için rpg sunucusu denetleyebilirim onun dışında rehberlik yapabilirim
Katmak istediklerini sırala:Daha iyi bir rpg ortamı
Günde ortalama ayırabileceğin süre:3-4 saat
Discord(Zorunlu): LahmacunAbi#0870
Discord adresimden beni ekler misin?

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru alımları devam etmektedir.

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru alımların bir süreliğine durdurulmuştur.

Matkapçiko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim: Efe Yılmaz
Uzmanı olduğun sunucu türü: Factions skyblock
Daha önce sunucu açtın mı?(Eğer varsa Minecraft Türkiye konu linki):açmadım ama çok sunucuda yetkili oldum
Daha önce bir ekiple çalıştın mı?: Evet
Uzmanı olduğun alanlar(Sktipt, plugin, build, design, discord yöneticiliği gibi): Discord'dan anlarım. build fena degil
Neden seni seçmeliyiz?: yaşım küçük ama ben ciddi bir kadro arıyorum sizin gibi insanlara yardımcı çok iyi olurum ben varken serverda asla gözünüz arkada kalmaz sizin sunucunuza sizden daha çok emek ve özen veririm pişman olmassınız.
Katmak istediklerini sırala: Sunucudaki oyuncuları sunucuya bağlamaya çalışırım server i sevdiririm insanlara vip satışları yaparım çok yapmışlıgım var.
Günde ortalama ayırabileceğin süre: eger beni kabul ederseniz 4 5 saat kalırım en az
Discord(Zorunlu): Matkapçiko#4715
Oyundaki Nickim:Kareax
ÖNEMLİ NOT:biliyorum yaşım 18+ degil ama inanın pişman olmassınız senin sunucuda senden daha deger veririm